LAN w Pradze również 27 Lipca

Wszyscy się intensywnie przygotowują do wielkiego wydarzenia dla europejskiej sceny Call of Duty 4, jakim niewątpliwie jest turniej o 10 000 Euro w czeskiej Pradze. W ramach przygotowań organizatorzy postanowili, że 27 lipca odbędzie się jednodniowy turniej właśnie w District Prague. Skierowany jest on głównie do czeskiej sceny, jednak gdyby ktoś z zagranicy chciałby przyjechać, to nie byłoby problemów.

district

Wpisowe wynosi 1750 czeskich koron, w przeliczeniu na złotówki to około 290 PLN. Turniej odbędzie się, gdy zgłosi się co najmniej 10 zespołów, a maksymalna ilość slotów to 20. Dwa mniej znane klany już zapłaciły wpisowe, są to: Kebab Kings i LF_ORG. Swój udział zapowiedziały również drużyny: SnoopYGamE oraz Team Slowvirus. Kwestią czasu jest, aż pojawi się więcej chętnych.

Przy maksymalnej liczbie drużyn pula nagród w gotówce ma wynieść 17500 koron, co łatwo policzyć równa się ok. 2900 polskich złotych. Warto dodać, że każda zapisana drużyna dostaje 1700 koron (70 Euro) zniżki na turniej 10 000 Euro Challenge.  Nagrody dodatkowe to darmowe godziny w District Prague oraz vouchery na symulatory.

Warto dodać, że po wakacjach ma wystartować liga District Prague, która najprawdopodobniej będzie rozgrywana tylko na LANie. Administratorzy zapowiadają naprawdę atrakcyjne nagrody. Kiedy doczekamy się czegoś takiego w Polsce?

Źródło: district-prague.eu

2 komentarze
 1. niby Czesi mniejszy kraj niby mniej osób mieszka ale w cod4 gra tam chyba więcej osób jak w Polsce i jest zaangażowanie duże

 2. moze mniej posrany kraj :)

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general