League Grand Finals Wargaming.net

Czternaście zespołów z całego świata przybędzie na Wielkie Finały, aby reprezentować swoje społeczności. To prawdziwa elita graczy, którzy pokazali swoją wartość, osiągając najlepsze wyniki w rozgrywkach regionalnych ligi Wargaming.net.

wot_esportstrophytease_banner_ali_001

Informacje na temat największego wydarzenia tegorocznej ligi Wargaming.net:

 • Wielkie Finały będą odbywać się przez trzy dni, od 4 do 6 kwietnia.
 • Rozgrywki będą trwały codziennie od przedpołudnia do późnego wieczora.
 • A teraz czas na wielką niespodziankę: z przyjemnością ogłaszamy, że Wielkie Finały 2014 odbędą się w Warszawie, w samym sercu miasta, tuż obok Pałacu Kultury i Nauki. Znajdziecie nas w Multikinie na ostatnim piętrze centrum handlowego Złote Tarasy.

Wielkie Finały Wargaming.net League to największe wydarzenie Wargaming dla graczy, jakie kiedykolwiek zorganizowaliśmy! Będzie ono poświęcone World of Tanks, zaciętej walce między naszymi regionalnymi mistrzami oraz, co najważniejsze, Wam samym! Chcemy, aby każdy członek społeczności World of Tanks dołączył do tej obfitującej we wrażenia zabawy. Wielu z Was aktywnie uczestniczyło w rozgrywkach esportowych podczas ostatnich trzech sezonów. Setki drużyn pokazały wspaniałe umiejętności w ramach regionalnych turniejów esportowych. Tysiące graczy śledziło ulubione zespoły aż po finały offline na całym świecie, dodając im otuchy po porażce i gratulując, gdy zwyciężali. Setki tysięcy miłośników gry z całego świata oglądało transmisje na żywo z regionalnych eliminacji. Ponadto w turniejach i konkursach rozdano miliony sztuk złota, setki czołgów premium i wiele innych wspaniałych nagród.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general