League of Legends zawita do Gdańska!

W stolicy województwa pomorskiego, czyli w Gdańsku zostanie zorganizowany turniej w League of Legends. Electronics Games Cup Gdańsk organizują młodzi ludzie pasjonujący się światem e-sportu!

egcg

Głównym partnerem Electronics Games Cup Gdańsk jest Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska, czyli organ doradczo-konsultacyjny powołany uchwałą Rady Miasta Gdańska w maju 2011 roku. Zapisy do turnieju będą otwarte dla wszystkich, lecz do wielkiego finału lanowego awansuje najlepsza szesnastka.

Jesteśmy  zdeterminowani do osiągnięcia naszego celu jakim jest zorganizowanie tego wydarzenia. Nie wykluczamy że ten turniej jest Voluminem i ukażę się w następnych odsłonach.

Jak można wyczytać z powyższej grafiki, portal EWojownik.pl został partnerem medialnym całego wydarzenia. Na łamach naszej strony pojawiać się będą na bieżąco nowe informacje na temat turnieju. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się dobrze układać.

Więcej informacji na temat samego turnieju znajdziecie na oficjalne stronie wydarzenia egcg-gdansk.pl lub na Facebook’u – facebook.com/electronicgdansk

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general