Losowanie grup allplay jutro o 20

Turniej allplay w Call of Duty 4 zebrał dwukrotnie większą liczbę chętnych, niż początkowo zakładali organizatorzy. W rozgrywkach CoD4 5on5 TP-Link wezmą udział 32 drużyny, które w pierwszej fazie rozgrywek zostaną podzielone na 8 grup.

Losowanie podziału na grupy odbędzie się w dniu jutrzejszym o godzinie 20:00 na antenie RobimyLAN.TV. Awans do fazy pucharowej uzyskają dwie najlepsze formacje z każdej grupy. Dalsza walka będzie toczona w systemie drabinki pojedynczej eliminacji.

Według dotychczasowych ustaleń podczas turnieju nie będzie konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania antycziterskiego. Administratorzy turnieju argumentują to brakiem kompatybilności systemu operacyjnego Windows 8 z programem TZAC. W oświadczeniu użyto, jednak słowa ‘najprawdopodobniej’, więc sprawa jest jeszcze otwarta i może dojść do zmiany w tej kwestii. Mam nadzieję, że scena jest obecnie na tyle dojrzała emocjonalnie, aby nie marnować czasu swojego, przeciwników i administracji, w związku z tym każdy pokaże na co naprawdę go stać w rozgrywce i nikt nie będzie używał dopalaczy.

9 komentarzy
 1. Ten uac to takie scierwo ze ch**j

 2. ale haxy wpadaja na nim

 3. każdy kto miał wpaść w Polsce już wpadł. Chyba tylko Gregorian myśli inaczej (no offence)

 4. Z tym wpadaniem EmEryT, to niestety jest to zawsze sprawa otwarta i róże pomysły ludziom przychodzą do głowy. Tym bardziej, że haxy są teraz chyba jakoś bardziej dostępne. Ale tak jak napisałem w newsie, mam nadzieję, że ludzie podejdą do turnieju poważnie i nie będą robić jaj z odpalaniem programików.

 5. juz kupilem licencje, soz

 6. w sumie to by było smieszne Deni gdybyś już raz nie dostał bana ;)

 7. ‘hehe’ nie ?

 8. Na meczach powinien być admin i co chwile sprawdzać każdego z graczy , na polskiej scenie połowa graczy już “hakieruje” a potem podnieca się statystykami . Musicie mieć się admini na baczności bo jeden czitujący dzieciak może zje** całą zabawę i zrobić pośmiewisko z tego cupa .

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general