Losowanie grup allplay jutro o 20

Turniej allplay w Call of Duty 4 zebrał dwukrotnie większą liczbę chętnych, niż początkowo zakładali organizatorzy. W rozgrywkach CoD4 5on5 TP-Link wezmą udział 32 drużyny, które w pierwszej fazie rozgrywek zostaną podzielone na 8 grup.

Losowanie podziału na grupy odbędzie się w dniu jutrzejszym o godzinie 20:00 na antenie RobimyLAN.TV. Awans do fazy pucharowej uzyskają dwie najlepsze formacje z każdej grupy. Dalsza walka będzie toczona w systemie drabinki pojedynczej eliminacji.

Według dotychczasowych ustaleń podczas turnieju nie będzie konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania antycziterskiego. Administratorzy turnieju argumentują to brakiem kompatybilności systemu operacyjnego Windows 8 z programem TZAC. W oświadczeniu użyto, jednak słowa ‘najprawdopodobniej’, więc sprawa jest jeszcze otwarta i może dojść do zmiany w tej kwestii. Mam nadzieję, że scena jest obecnie na tyle dojrzała emocjonalnie, aby nie marnować czasu swojego, przeciwników i administracji, w związku z tym każdy pokaże na co naprawdę go stać w rozgrywce i nikt nie będzie używał dopalaczy.

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general