Miasto Pary – Otwarta beta

City of Steam, czyli Miasto Pary to nowa gra MMORPG w wersji przeglądarkowej stworzona przez firmę Mechanist Games. Już dzisiaj polscy fani gry mogli spróbować swoich sił w beta testach nowego dzieła. Wszystko to całkowicie za darmo.

miasto-pary

W przeciwieństwie do majowych zamkniętych testów, już od dziś bez żadnych kluczów możemy dołączyć do gry. Jedyną rzeczą którą musimy zrobić to zarejestrowanie się na oficjalnej stronie City of Steam. Nowe MMORPG dostępne będzie w polskiej wersji językowej. Za udział w testach, twórcy gier obiecali ekstra prezent dla testerów, więc jest warto!

miasto-pary-beta

Fabuła gry osadzona jest w świecie, w którym znajdziemy dużo elementów fantastyki jak i steampank’u. Do dyspozycji gracza, studio Mechanist Games oddało bohaterów z dziesięciu różnych ras, posiadających cztery klasy do wyboru.

City-of-Steam-Strażnik

Do stworzenia gry użyto silnik Unity 3D, często używany w różnych grach poprzez przeglądarkę. Dzięki wydajności silnika, grafika gry nie odstaje od innych tytułów pod względem jakości. Czy gra spełni nasze oczekiwania? Sami spróbujcie się o tym przekonać na stronie gry: miastopary.pl/

Trailer nowego MMORPG – Miasto Pary (City of Steam):

[youtube id=”_QBBGS55CK8″ width=”600″ height=”350″]

1 Komentarz
 1. Do złudzenia przypomina Neverwinter online :D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general