Mortal Kombat – Powrót do korzeni cyklu.

Znana seria bijatyk z cyklu Mortal Kombat powraca na salony, w nowym oraz starannie wykonanym wydaniu. Premiera wersji na komputery osobiste w Polsce odbyła się trzeciego lipca.

mortal-kombat-komplete-edition-cover

Mortal Kombat Komplete Edition na PC to kolejna część kultowych bijatyk znana z wyjątkowej brutalności, dokładnie zrobionych postaci oraz wykończeń przeciwników zwanych ‘Fatality’. Dzieło studia NetherRealm posiada singleplayer oraz multiplayer.

Niewątpliwie twórcy gry położyli duży nacisk na bezkompromisowe oraz dynamiczne walki w których jest bardzo dużo krwawych scen. Z pewnością dla fanów tej serii jest to duży plus.

Warner_Bros_Entertainment_13727149118931

MK9_360_Kitana_Knife_KunLao_Coilseum_WEB

Twórcy gry Mortal Kombat – NetherRealm Studios wprowadzili do swojego dzieła dwa tryby rozrywki: Story Mode oraz Tag Team. W przypadku trybu Tag Team gracze będą mogli brać udział w walkach dwuosobowych zespołów. Oznacza to, że w rozgrywce sieciowej nabywcy gry mają możliwość uczestniczyć w walkach składających się nawet z czterech graczy jednocześnie. W trybie multiplayer możemy oczywiście wziąć udział w walkach 1-na-1, także w trybie offline. Jest to niewątpliwy plus dla przyszłych administratorów turniejów w Mortal Kombat. Twórcy przygotowali także tryb współpracy – Arcade Mode. Nowością jest wprowadzenie wyzwań w których gracz będzie musiał zmierzyć się z określonymi zadaniami.

Warner_Bros_Entertainment_13727149114259

Dużym plusem gry jest pojawienie się wielu znanych oraz lubianych bohaterów.  Możemy wcielić się w: Raidena, Shao Khana, Johnny’ego Cage’a, Reptile’a, Nightwolfa, Mileenę, Kung Lao, Sektora oraz Sub-Zero.

Na zakończenie trailer pokazujący całą dynamikę walk oraz ich staranne wykonianie.

[youtube id=”YA7FPd584VQ” width=”600″ height=”350″]

1 Komentarz
 1. tak bardzo chciałbym sprawdzić jak się to prezentuje na kompie ;d

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general