Myszka tfue – jakiej myszki gamingowej używa?

Tfue to jeden z najlepszych graczy Fortnite oraz bardzo popularny streamer. Wiele osób zadaje sobie pytanie jakiej myszki używa tfue? Każdy czołowy gracz ma swoje preferencje i wybiera sprzęt skrojony pod siebie. Także i tfue zmieniał swój zestaw gamingowy i grał na kilku myszkach.

Finalmouse Ninja AIR58 – myszka tfue

Obecnie tfue używa myszki Finalmouse Ninja AIR58. Myszka od początku, kiedy została wypuszczona na rynek jest trudno dostępna – nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Aukcje na Amazonie są już dawno wyprzedane i trudno ją kupić. Air58 jest opisywana jako „idealna mysz gamingowa”. Waży nieco poniżej 58 gramów, co zapewnia niesamowitą lekkość.

Alternatywny dla Ninja AIR58

W związku z szaloną popularnością myszki tfue: Ninja AIR58, jej wysoką ceną (obecna cena na Amazon: 649,99 $ + ~120$ wysyłka, cło itd.), wielu innych producentów postanowiło stworzyć podobne myszki.

Dobrym przykładem jest myszka Glorious Race Model O, który występuja w trzech kolorach: białym, czarnym i różowym. Cena tej myszki w Polsce to około 250 zł. W porównaniu do ponad 750 dolarów za model, którego rzeczywiście używa tfue to jest spora różnica. Warto dodać, że Model O zbiera także świetne recenzje, więc wielu powinniście być zadowoleni.

Inna alternatywa dla Finalmouse AIR 58 to myszka gamingowa od CollerMaster, model MM710. Zasotosowano w niej także lekką obudowę w stylu plastra miodu. Do tego główne jej cechy to: nieplączący się przewód Ultraweave, gamingowy sensor optyczny Pixart 3389 – 16000 DPI i przełączniki OMRON. Sprzęt CoolerMaster jest także bardzo chwalony przez graczy i świetnie sprawdzi się w Fortnite. Różnice pomiędzy modelami MM710 i MM711 to oświetlenie RGB i jego brak.

Tania alternatywna myszka tfue

Jeżeli nie chcesz wydawać majątku na myszkę, a chciałbyś mieć podobną do tej, której używa tfue to jest taka możliwość. Na rynku jest dostępnych co najmniej kilka modeli, które kupisz za mniej niż 100 zł. Poniżej prezentujemy kilka modeli nieznanych marek myszek, które mają obudowę na wzór plastra miodu. Staraliśmy się wybierać sprzęt dobrej jakości z dobrymi opiniami. Nie każdy z nich mieliśmy okazję przetestować. Przed zakupem zawsze warto sprawdzić szczegółowo opinie o tym produkcie i sprzedającym. Zamieściliśmy oferty z Aliexpress, bo tam można uzyskać najniższą cenę na tym sprzęcie i często nawet bezpłatną dostawę.

Kim jest tfue?

Tak jak wspominaliśmy tfue, a tak naprawdę Turner Ellis Tenney, to jeden z najlepszych graczy gier typu Battle Royale – w szczególności Fortnite. Do tego jest niezwykle popularnym streamerem. Jego kanał na Twitch ma ponad 9 mln subskrypcji, a na Youtube zgromadził ich ponad 12 mln. Są to niesamowite liczby, które odzwierciedlają jego wielką popularność na całym świecie. Tfue pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, urodził się 2 stycznia 1998 roku. Według portalu eSports Earnings zarobił w turniejach ponad 600 000 dolarów. Główny dochód stanowią wygrane w Fortnite, ale wygrywał pieniądze również w turniejach, m.in. Call of Duty Warzone, Creative Destruction czy H1Z1.  Możemy jednak założyć, że na streamowaniu zarobił znacznie, ale to znacznie więcej.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general