Myszki RAZER – TOP5 najpopularniejszych

Firma RAZER jest producentem m.in. profesjonalnych myszek dla graczy. Myszki Razer znalazły uznanie wśród najlepszych graczy: CS:GO, League of Legends, World of Warcraft. Razer współpracuje z zawodowymi gamerami, aby tworzyć jeszcze lepsze myszki oraz inne peryferia dla graczy. Poniżej TOP5 rankingu myszek Razer według popularności porównywarki cenowej Ceneo.pl.

Myszka RazerCena
Razer Deathadder Chroma288,00 zł
Razer Abyssus 2014169,00 zł
Razer NAGA 2014 EXPERT MMO349,00 zł
Razer Ouroboros509,00 zł
Razer Orochi 2013248,00 zł

1. Razer Deathadder Chroma

Myszki Razer Deathadder Chroma

Słynna seria myszek dla graczy – Razer Deathadder – trafiła na rynek w 2006 roku. Od tamtego czasu nieprzerwanie jest w czołówce najlepiej sprzedających się myszy do gier. Zawdzięcza to swojej niepowtarzalnej, komfortowej sylwetce, która świetnie leży w dłoni większości miłośników gier komputerowych. Używali jej profesjonalni gracze Quake’a, używają obecnie pro CS:GO.

Razer Deathadder Chroma to mysz dla praworęcznych graczy. Komfort rozgrywki podwyższają antypoślizgowe powierzchnie boczne gryzonia. Dzięki nim, mysz zawsze leży bardzo dobrze w dłoni, nawet po wielogodzinnej, wyczerpującej rozgrywce. Mysz zawsze jest gotowa do ataku.

Razer Deathadder Chroma – cena zaczyna się już od 290 zł. Najtańsze oferty znajdziecie klikając w ten odnośnik.

2. Razer Abyssus 2014

razer myszki abyssus 2014

Mysz optyczna Razer Abyssus jest sprzętem o prostej konstrukcji. Posiada 3 programowalne przyciski Hyperespone (1 w rolce). Konstrukcja rolki pozwala na bardzo dobrze czucie myszy, np. podczas gry w Counter Strike’a. Sensor optyczny zamontowany w tej myszce dla graczy to Razer Precision 3,5G , który zapewnia czułość myszy do 3500 dpi. Razer Abyssus 2014 jest odpowiedni zarówno dla graczy prawo- jak i leworęcznych.

Cena Razer Abyssus 2014 to około 180 zł. Dokładne ofery znajdziesz klikając w ten link. Myszka ma bardzo dobre opinie uzyskując wysoką ocenę na Ceneo – 4,82.

3. Razer NAGA 2014 EXPERT MMO

razer-naga-2014 myszka dla graczy

Jak sama nazwa wskazuje, mysz RAZER NAGA 2014 Expert MMO przeznaczona jest dla graczy komputerowych uwielbiających gry typu MMO oraz RPG. Łącznie posiada ona, aż 19 programowalnych przycisków, które pozwolą na pełną kontrolę podczas rozgrywki w takie tytuły jak World of Warcraft czy Guild Wars. Poprawne działanie dodatkowych przycisków ustawiamy w oprogramowaniu Razer Synapse 2.0.

Myszka Razer NAGA posiada sensor laserowy 4G o rozdzielczości nawet 8200 DPI. Czułość myszy dla graczy ustawiamy we wcześniej wymienionym programie. 

Razer NAGA 2014 – jej cena rozpoczyna się od około 350 złotych. Sprawdź konkretne oferty wchodząc w ten link. Opinie na temat myszki są bardzo dobrze – średnia ocena na Ceneo to 4,60 w 5 stopniowej skali.

4. Razer Ouroboros

mysz razer ouroboros cena

Na czwartym miejscu najpopularniejszych myszek Razer znajduje się model Ouroboros. Jest to zdecydowanie najefektowniej wyglądająca mysz w tym zestawieniu. Wyróżnia ją możliwość konfiguracji obudowy, aby najlepiej dostosować ją do dłoni gracza. Razer Ouroboros, podobnie jak model NAGA 2014, został wyposażony w sensor laserowy 4G z możliwością ustawienia nawet 8200 dpi!

Co więcej myszka dla graczy może stać się bezprzewodowa. Posiada ona kabel, który możemy w każdej chwili podłączyć lub odłączyć, wszystko zależy to od naszej preferencji. Mysz posiada, aż 11 programowalnych przycisków, dzięki czemu mamy większą kontrolę nad tym, co się dzieje podczas naszej gry.

Dobre opinie zbiera Razer Ouroboros – 4,58/5,00 w Ceneo, to niezły wynik. Cena tej myszy zaczyna się jednak, aż od 509 zł. Najlepsze oferty znajdziecie w tym odnośniku.

5. Razer Orochi 2013

razer-orochi bezprzewodowa mysz dla graczy

Ranking zamyka mysz laserowa Razer Orochi 2013. Mysz posiada możliwość bezprzewodowej komunikacji z komputerem za pomocą Bluetooth 3.0. Oczywiście możemy łączyć się również za pomocą tradycyjnego przewodu. Wewnątrz myszki znajdziemy sensor 4G o rozdzielczości do 6400 dpi. Sprzęt został wyposażony w 7 przycisków.

Cena jaką musimy zapłacić za Razer Orochi, to około 250 zł.

Myszki Razer to jedne z najbardziej popularnych gryzoni na rynku. Sięgają po nie zarówno profesjonalni gracze, jak i ci niedzielni. Macie lub mieliście myszkę Razer? Podzielcie się swoją opinią!

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general