Blizzard zmienił nieco swoją filozofię zapraszania na betatesty. W przypadku rozszerzenia Diablo III, Reaper of Souls, szansę na sprawdzenie gry dostaną osoby z zewnątrz.

diablo3

“Rusza beta Diablo III: Reaper of Souls dla przyjaciół i rodziny” – ogłosił Blizzard na swojej stronie. Zwykle informacja ta nie wzbudziłaby większych emocji. “W przeszłości uczestnicy tej konkretnej fazy publicznych testów byli wybieranie jedynie spośród przyjaciół i krewnych pracowników Blizzarda – przypomina firma.

Tym razem jest jednak inaczej. “W przypadku Reaper of Souls zdecydowaliśmy, że przełamiemy ten trend i roześlemy zaproszenia również cenionym mediom i kluczowym członkom społeczności Blizzarda. Zapraszamy także 3 tysiące najaktywniejszych użytkowników Diablo III, którzy zgłosili chęć udziału w becie dodatku. Nigdy wcześniej w tej fazie testów nie decydowaliśmy się na taki krok” – nadmieniają przedstawiciele “Zamieci”.

Co ważne, uczestnicy testów nie będą musieli zgadzać się na klasyczną umowę o poufności, dzięki czemu w sieci znaleźć będzie można liczne wrażenia i nagrania rozgrywki z Reaper of SoulsBlizzard prosi jedynie, by pamiętać, że pochodzą one z wczesnej fazy testów dodatku.

Diablo III: Reaper of Souls ukaże się w przyszłym roku na pecetach i PS4.

 

Źródło: gram.pl