Niewielkie rozmiary – wielkie możliwości, nowy dysk SSD Kingston Digital M.2 SATA!

Firma Kingston Digital Europe Co LLP, filia Kingston Technology Company Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, wprowadza na rynek nowy dysk SSD M.2 2280 SATA. Dzięki niewielkim rozmiarom – 22mm x 80mm – nowy dysk Kingstona doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się kompaktowość – nowych notebookach, Ultrabookach™, komputerach miniPC. Dysk jest w pełni kompatybilny z płytami głównymi obsługującymi nowy chipset Intel® Z97. Nowy dysk Kingstona trafi na rynek w przyszłym tygodniu.

 kingston_hyperx_logo

Nowy SSD Kingston M.2 2280 SATA oferuje zaawansowane narzędzia gromadzenia i zarządzania zbędnymi plikami, systemy optymalizacji zapisu oraz funkcję TRIM. Wszystko po to, by utrzymać stałą, wysoką wydajność pracy dysku i jeszcze bardziej wydłużyć żywotność nośnika.

Dysk M.2 2280 SATA wyposażono w funkcję SATA DevSleep™, zapewniającą efektywne zarządzanie energią i znaczną redukcję zużycia prądu, a w konsekwencji wydłużającą czas pracy na baterii komputera. Dysk M.2 2280 SSD posiada ponadto bazujący na firmware system ochrony danych na wypadek niespodziewanej utraty zasilania lub nagłego wyłączenia dysku.

kingston.m2-2260

“Nasz najnowszy dysk M.2 to nośnik zaprojektowany z myślą zarówno o użytkownikach indywidualnych, jak i firmach. Każdy, kto chce zwiększyć możliwości swojego systemu doceni możliwości nowego dysku Kingstona” – powiedział Ariel Perez, SSD business manager w Kingston®. “M.2 2280 SATA to następca modelu SSD M.2 2260 SATA, wykorzystywanego w niektórych modelach ASUS Zenbook™.”

M.2 2280 SATA SSD na początku będzie dostępny w wersji o pojemności 120GB. Natomiast dyski z 240GB i 480GB pojawią się na rynku w trzecim kwartale 2014 roku. Urządzenie jest objęte trzyletnią gwarancją, bezpłatną pomocą techniczną oraz legendarną niezawodnością firmy Kingston.

Źródło – Informacja Prasowa

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general