Już w najbliższą sobotę, 16 listopada odbędzie się kolejna, czwarta edycja NightCup by arkussss & dIOx . Standardowo będziemy mogli obserwować zmagania naszych najlepszych drużyn na platformie Call of Duty 4.
Cały czas szukamy streamera, który chciałby nam pomóc.
Informacje:
Gra: Call of Duty 4, patch 1.7
Tryb: 5v5, Znajdź i zniszcz
Mod: PromodLive 2.17
Lista map: Backlot, Crash, Crossfire, District, Strike, Cluster, Marketcenter
Maksymalna liczba drużyn: 32
Data rozpoczęcia: 16 listopada 2013, 19:00.
Zapisy: na forum
Kontakt do adminów przez xfire: arkus7, ewdx
Uwaga!
Po turnieju będzie zrobione movie TOP 5 akcji z turnieju, które wykona redman!
Przy zebraniu maksymalnej liczby drużyn (32 drużyny) turniej będzi rozgrywany w trybie podwójnej eliminacji (drabinka przegranych)! Wiecej drużyn = większa szansa na wygranie!
Zasady:
- Wszyscy gracze zobowiązani są do używania programu UAC3.
- Potyczki rozgrywane są w trybie S&D 5v5 na mapach: Crash,Backlot,Strike,Citystreets,Crossfire,Cluster,Marketcenter.
- Programy wspomagające grę są niedozwolone, w przypadku złapania kogoś cały team zostaje zbanowany z turnieju.
- Wszyscy gracze mają obowiązek nagrywania demka, w razie braku nagrania drużyna przegrywa mecz na rzecz przeciwnika.
- Drużyna ma 15 minut na stawienie się na serwer po wysłaniu IP serwera przez przeciwników.
- Veto odbywa się na zasadzie: drużyna która przegra noże odrzuca pierwszą mapę na zasadzie (p,w,p,w,) w- wygrani p-przegrani
- Liderzy drużyn bądź gracze do tego wyznaczeni zobowiązani są do zrobienia screena z wynikiem po skończonym meczu.
- Potyczka nie może się odbywać jeżeli jedna drużyna zmuszona jest grać w 3.
- Admin ma zawsze ostatnie zdanie.
- Wszystkie spotkania turniejowe odbywać się będą w trybie BO1, finał i mecz o 3 miejsce zaś w trybie BO3.
- Gracze, którzy są wpisani na Czarną Listę nie mogą brać udziału w turnieju.
- Drużyny same wymyślają ID meczu do UAC.
- Można dopisać graczy ostatecznie do godziny 18:45. Gdy ktoś zrobi to później te osoby nie będą mogły uczestniczyć w turnieju. Jeżeli jednak ktoś z dopisanych po czasie osób będzie grał, drużyna przeciwna zobowiązana jest to zgłosić adminowi. Ten team, w którym dana osoba grała zostaje usunięty z turnieju.
- Zapisy trwają do 18:45.
Klasyfikacja końcowa:
1. ECV.hX
2.BUSTED
3-4. visionae
3-4.eSCAPE
5-8.universal team
5-8.Wpie*dol u jetox’a
5-8.sco.Gaming
5-8.eXcess TEAM