Ninjas in Pyjamas najlepsze na Copenhagen Games!

Po wielkim zwycięstwie Virtus.pro w EMS One Katowice 2014 nad Ninjas in Pyjamas drużyny stanęły ponownie do walki, lecz tym razem w Copenhagen Games. Jak zakończył się turniej?

cphg

Na duńskim turnieju występowało 58 drużyn w tym oczywiście nasi rodacy –  Virtus.pro. Zawodnicy walczyli o pulę nagród wynoszącą 26.000 Euro. Za pierwsze miejsce można było zgarnąć 14.000 Euro!

Polacy występowali w grupie C, gdzie przyszło im się zmierzyć miedzy innymi z  Menace FIXNATION oraz  AGENT.  Virtus.pro bez większy problemów awansowało dalej.

W pierwszym pojedynku w drabince nasi podejmowali zespół  TEAMGOK. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla naszych. Kolejne dwa mecze kończyły się takim samym rezultatem. Neo i spółka najpierw wygrali z  ESC, a potem z LGB.

Przyszedł więc czas na półfinały Copenhagen Games. Naszym przyszło zmierzyć się z drużyną  LDLC, która sensacyjnie pokonała swoich rodaków z  Titan Virtus.pro w zaciętym meczu pokonało francuską drużynę 2:1. W drugim półfinale  NiP pokonało zespół  dignitas rezultatem 2 do 0.

hltv.org

Ninjas in Pyjamas po finałowym meczu. (foto. HLTV.org)

Powtórka z rozrywki, czyli wielki finał Copenhagen Games, w którym ponownie do walki stanęły zespoły  Ninajs in Pyjamas oraz  Virtus.pro. Pierwszą finałową mapą było de_train. Finał rozpoczął się bardzo optymistycznie dla nas. Polacy wygrali na pociągach wynikiem 16:12. Niestety, ale optymistyczne wiadomości na tym się skończyły. Druga mapa to de_inferno, na której  NiP nie dało szans naszym wygrywając zdecydowanie 16:6. Decydujące stracie odbyło się na legendarnej mapie de_dust2.  Walka była do ostatnich rund, lecz tym razem  Virtus.pro musiało uznać wyższość  Ninajs in Pyjamas. Ostatnia runda zakończyła się wynikiem 16:13 co dało 2:1 w mapach dla  NiP. 

1.   NiP – 14.000 euro

 GeT_RiGhT
 f0rest
 Xizt
 Fifflaren
 friberg

2.   Virtus.pro – 6.000 euro

 Neo
 TaZ
 byali
 pasha
 Snax

3/4.    dignitas – 2.000 euro

 cajunb
 FeTiSh
 device
 dupreeh
 Xyp9x

3/4.  LDLC – 2.000 euro

 Happy
 Maniac
 KQLY
 apEX
 Uzzziii

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general