NLG dołącza do 31337*

No Life Gamers zagrali dobrze podczas RobimyLAN i zajęli czwarte miejsce. Po drodze do tego osiągnięcia wygrali grupę A oraz po bardzo zaciętym meczu pokonali Lex Talionis w ćwierćfinale. Nie umknęło to władzą powracającego do życia gamingu – 31337, którzy postanowili zwerbować graczy NLG do swojej organizacji.

nlg-robimylan

Skład tego zespołu w porównaniu do RobimyLAN trochę się różni. W zestawieniu formacji nie znajdziemy Cezarego ‘sRx’ Dymińskiego, który będzie próbował swoich sił w drużynie Gamefaction. Jego miejsce zajmuje Patryk ‘st0p’ Waniak. Poniżej znajdziecie oświadczenie zarządu 31337 oraz ich nowego gracza Eryka ‘zeroxis’ Pająka.

Oświadczenie Larsa “Larsu’y” Dziurowicza:
Cieszę się, że obie strony doszły do porozumienia. Jest mi niezmiernie miło gościć tak doświadczony team COD4. Mamy nadzieję , że nasza współpraca będzie rozwijała się w dobrym kierunku oraz przyniesie ona obustronne korzyści. Ponieważ chłopaków znam, to wiem, że się na nich nie zawiedziemy. Udowodnili oni na ostatnim evencie , że potrafią powalczyć. Wierzę , że miejsce na podium jest blisko i zespół powalczy o nie w przyszłości. Z tego miejsca chciałbym jeszcze wszystkich pozdrowić.

Oświadczenie Eryka ‘zeroxis’ Pająka:
Jestem bardzo zadowolony, że trafiliśmy do 31337. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy naszego “pracodawcy” i będziemy osiągać jeszcze lepsze wyniki na turniejach offline niż ostatnio. Możliwe, że będziemy reprezentować 31337 jeszcze w tym roku na arenie międzynarodowej. Wsparcie, które zaoferował nam nasz nowy dom raczej nam to umożliwi, ale wolimy dmuchać na zimne i przygotowujemy się do gry z meczu na mecz.

Skład 31337.CoD4

 • Eryk “zeroxis” Pająk
 • Karol “Kaczy” Kaczorowski
 • Tomasz “Medieng” Kalinowski
 • Mateusz “myHHH” Wolski
 • Patryk “st0p” Waniak

Aktualizacja: W drużynie zamiast Patryka ‘stop’ Waniaka będzie grał były reprezentant Gamefaction: Mariusz “foczker” Zieliński. Można w takim razie uznać, że między drużynami doszło do znanego z NBA trade’u. Kto na tym lepiej wyjdzie?

3 komentarze
 1. foczker z GFG a nie GF :D

 2. “władzą” rzuca się w oczy,
  a chłopakom życzę powodzenia!

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general