nomercy bez Call of Duty 4

Organizacja nomercy straciła jedną ze swoich najlepszych dywizji, czyli drużynę Call of Duty 4. Po świetnych występach na polskich turniejach: Polish LAN Contest oraz WrocLAN oraz po bardzo dobrej grze na czeskim New Hope, gracze postanowili opuścić swoją organizację i powrócili do swojej pierwotnej nazwy – BANNED.

nomercy-z-pukizem
Na RobimyLAN nie zobaczymy już koszulek nomercy.

Jak to zazwyczaj bywa w takich sytuacjach, tak i tym razem poszło o pieniądze. Organizacja nie zapewniła obiecanego wsparcia na wyjazd do Czech. O problemach z dojazdem delikatnie wspomniałem już przy relacji z New Hope. Zarząd zapewnił graczy, że pieniądze na wyjazd zostaną im przekazane osobiście w dniu turnieju, jednak tak się nie stało. Dodatkowo Melo i spółka nie mogli liczyć na wsparcie również na zbliżający się turniej w Warszawie. Taka kolej rzeczy doprowadziła do tego, że wolą oni grać pod własną nazwą. O tym wszystkim w oświadczeniu mówi Mateusz ‘EmEryT’ Zawistowski:

Odejście z noMERCY było tylko kwestią czasu. Od początku były problemy z przelewem pieniędzy, wówczas gdy wszystko inne było załatwiane. Osobiście uważam, że gdyby nie mała ilość czasu głównego założyciela organizacji, owy gaming byłby wstanie zabłysnąć, lecz cele życiowe osoby wspomnianej stanęły w ostateczności w 100% na pierwszym miejscu, przez co od dłuższego czasu nie jest w stanie prowadzić noMERCY. A co za tym idzie? Jeszcze większa wpadka. Postanowiliśmy uniknąć więcej kłopotów, stąd owa decyzja.
Pozdrawiam cały zarząd noMERCY, a w szczególności Łukasza i Huberta – dzięki za wszelkie starania.

Skład nomercy:

 • Dominik „Melo” Dzida
 • Maciej „wlkkk” Wilczyński
 • Mateusz „EmEryT” Zawistowski
 • Adrian „cROMAGZ” Mojski
 • Dawid „pukiz” Kuder
1 Komentarz
 1. powodzenia w szukaniu lepszego gamingu =] obyście pojechali na New Hope

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general