noMercy.hyperX wygrywa NightCup by arkussss & DiooX! #3

ncbyarkdx

Drużyna noMercy pokonała resztę drużyn i zajęła 1 miejsce w trzeciej edycji NightCup, organizowanego przez naszych moderatorów – arkus’a i DiooX’a. Gracze toczyli potyczki na znanej nam platformie Call of Duty 4 w trybie Search & Destroy.

W turnieju wzięło udział 20 drużyn. Gracze standardowo rozpoczęli rozgrywki w drabince pojedyńczej eliminacji, gdzie po długich zmaganiach zostali wyłonieni ćwierćfinaliści, a następnie półfinaliści.

W pierwszym półfinale zmierzyła się drużyna noMercy.hyperX ze zwyciężcą ostatniego turnieju od eWojownik, drużyną auRa.ASUS. Zagrali oni mapę Citystreets. W drużynie auRa niestety pokazywał się tylko Melo i EmEryT. noMercy nie miało dużych problemów, pokonali przeciwników 13:4.

Drugi półfinał to starcie drużyn 31337 i EXIST. Na początku było to dość wyrównane spotkanie, w drużynie EXIST na pochwałę zasługuje gracz clickfish, natomiast w druzynie 31337 najwięcej ugrali ERDOL i dashi. Pod koniec mapy lepsi okazali się chłopaki z drużyny 31337 i pokonali przeciwników 13:7.

Finał turnieju skończył się po dwóch mapach, jednakże po pierwszych rundach spodziewaliśmy się zobaczyć 3 mapy.  Na pierwszej mapie, Crashu, obie drużyny szły łeb w łeb. Pod koniec mapy drużyna noMercy wzięła sięw garść i wyciągneła wynik 13:8. Druga mapa, Strike, była juz mniej wyrównana. Choć dashi, ERDOL i ich koledzy czasem coś ugrywali, niestety nie wychodziło im to tak dobrze jak ZTK, ikstrimowi czy cziko. Druga mapa zakończyła się wynikiem 13:7.

Wszystkim finalistom gratulujemy i serdecznie zapraszamy na kolejną edycję turnieju, która odbędzie się najprawdopodobniej za 2 tygodnie. Oczekujcie newsa i czytajcie forum!

Klasyfikacja końcowa:

 noMercy.hyperX ( ZTK, ikstrim, GieKus, arc, cziko )

img/2.png 31337 Gaming ( ERDOL, KOFFAL, dashi, Cappy, DRaGzZ )

 

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general