Nowe informacje o światowych finałach IEM 2014!

To już pewne, że za kilka miesięcy, jedna z największych imprez e-sportowych znowu zawita do Polski! Niedawno na łamach serwisu AntyWeb pojawił się wywiad z Panem Juliuszem Kornaszewskim – PR managerem Intela w centralnej i wschodniej Europie.

iem-katowice

Z wywiadu możemy się dowiedzieć, że organizatorzy Intel Extreme Masters chcą zmienić ustawienie sceny, aby mogło wejść jeszcze więcej osób niż na poprzednim turnieju ze stycznia tego roku. Wtedy w momentach szczytu, w katowickim Spodku przebywało od 8-8,5 tysięcy osób. Jednocześnie chcemy wykorzystać obszar przed Spodkiem, gdzie do dyspozycji mamy gigantyczny telebim(…)” – mówi przedstawiciel Intela.

Kolejny plusem niewątpliwie będzie wprowadzenie biletów wejścia na imprezę. Z pewnością poprawi to organizacje tego przedsięwzięcia. “Rozważamy wprowadzenie niewielkich opłat za wstęp, lecz głównie w celu zapewnienia gwarantowanych miejsc osobom, które na IEM zdecydują się przyjechać z odległych miejsc Polski lub z zagranicy(…)” – dodaje.

Przedstawiciel Intela zapewnia, że na finałach światowych Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach zobaczymy całą czołówkę najlepszych graczy z całego świata. W specjalnej strefie Intel Experience Zone będziemy mogli zdobyć ich autografy oraz zobaczyć nowinki zaprezentowane przez Intel.

Nie zabraknie również wielu atrakcji oraz otwartych turniejów, takich jakie widzieliśmy kilka miesięcy temu. Na pewno na marcowych finałach zobaczymy takie stoiska jak: największe – Intel Experience Zone, a także strefy BenQ oraz Kingstona.

Na koniec najważniejsza informacja. Cała impreza odbędzie się w dniach 14-16 marca 2014 roku w znanej już na całym świecie cyber-arenie – katowickim Spodku!

Poniższy film prezentuje “Drogę do Katowic” wraz z komentarzem m.in Krzysztofa Pikiewicz – Dyrektora zarządzającego Turtle Entertainment Polska, Michała Blicharza – Zarządzce Intel Extreme Masters oraz Piotra Uszoka – Prezydenta Katowic.

[youtube id=”rTCvBr3aUwE” width=”600″ height=”350″]

źródło – antyweb.pl / esl.eu

5 komentarzy
 1. postaram sie wpaść :D

 2. Będę na 100% :D

 3. przyjade z kumplami ;]

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general