Nowości od Roccat na CES 2014

Na trwających właśnie targach CES 2014 w Las Vegas, ROCCAT, niemiecki producent sprzętu dla graczy, rozpoczął rok od zaprezentowania nowej linii produktów we wszystkich kategoriach: myszki, klawiatury, słuchawki, podkładki oraz akcesoria. „Rok 2014 będzie niesamowity dla PC-towych graczy – na rynku pojawi się masa nowości, a ROCCAT po raz kolejny udowodni, że jest liderem technologii i innowacji. Dzięki produktom, które trafią do sprzedaży w tym roku, będziemy mogli stworzyć cały ekosystem grania na PC.” – powiedział René Korte, założyciel i dyrektor zarządzający ROCCAT.

Najnowsze produkty audio z serii Kave

Na targach CES 2014 ROCCAT przedstawi 2 nowe modele słuchawek dla graczy Kave XTD.

Kave XTD 5.1 Analog jest następcą modelu słuchawek Kave 5.1 – najlepiej sprzedających się słuchawek dla graczy z true 5.1 na świecie. Kave XTD 5.1 Analog został stworzony z myślą o graczach, którzy posiadają już w swoich PC kartę dźwiękową 5.1. Nowy model wyposażono w klasyczne jacki audio 5.1 oraz złącze USB, które zasila pilot umieszczony na przewodzie oraz podświetlenie LED. Słuchawki posiadają również unikalną technologię Zero Noise dzięki izolatorowi interferencji, wbudowanemu w pilot umieszczony na przewodzie. Pilot można ustawić na biurku lub przypiąć do ubrania. Komfort oraz jakość uległa poprawie (waga urządzenia zredukowano o 25%).

 Kave XTD-Stereo

Kave XTD Stereo oferuje ten sam wygląd, zaprojektowany z myślą o komforcie i trwałości. Wersja stereo modelu Kave XTD została wyposażona w dwa potężne przetworniki, dostarczające bogaty dźwięk z gier. Odczepiany mikrofon z funkcją redukcji hałasu oferuje najwyższej jakości komunikację głosową, a także wskaźnik wyciszenia LED.

Kave XTD 5.1 Digital to nowa wersja flagowego modelu słuchawek od ROCCAT, wyposażona w kartę dźwiękową 5.1 najwyższej jakości. Jako pierwsze słuchawki na świecie będą łączyły się ze smartfonami za pomocą Bluetooth. Pełną kontrolę audio gwarantuje wygodny w obsłudze pilot na biurko.

Kave XTD digital

Seria Kone wita nowych członków z topowymi sensorami optycznymi

Kultowa seria Kone od ROCCAT to źródło wielu funkcji, które dziś są standardem w myszkach dla graczy. Modele z serii Kone były pierwszymi, które wyposażono w wielokolorowe podświetlenie, najnowocześniejszą technologię sensorów, a także innowacje, jak np. śledzenie i kontrola dystansu (TDCU). Teraz ROCCAT przedstawia Kone XTD Optical z nowym sensorem optycznym 6,400dpi, dzięki któremu gracze będą mogli znacząco poprawić swoją precyzję. Kone XTD Optical oferuje m.in. przełączniki Omron™, rolkę 4D Titan Wheel, technologie Easy-Aim oraz ROCCAT Talk.

Kone XTD optical

Mniejszy model z serii Kone – mysz Pure doczeka się trzech nowych wersji, zaprezentowanych już na CES 2014. Kone Pure Military oferuje sensor optyczny 5,000dpi z TDCU i będzie dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: Desert Strike, Naval Storm oraz Camo Charge. W takich samych wersjach pojawią się również słuchawki Kave XTD 5.1 Analog oraz podkładka (dostępne osobno lub w zestawie).

Kone Pure Military Desert Strike

Seria Ryos uzupełniona przez dwa nowe kompaktowe modele

Ryos TKL pro

Do serii klawiatur mechanicznych od ROCCAT, Ryos, trafią dwa nowe kompaktowe modele z mniejszą liczbą klawiszy – z podświetleniem i bez niego. Ryos TKL Pro oraz Ryos TKL, stworzono z pomocą użytkowników, którzy pisali swoje przemyślenia i uwagi na Facebooku. „Wersje klawiatury Ryos z 10 klawiszami mniej zamieściliśmy na naszym profilu już wcześniej jako niewinny żart. Zachwyt społeczności nad takimi modelami był tak duży, że nie mieliśmy innego wyjścia, jak po prostu je stworzyć.” – powiedział René Korte. Klawiaturę TKL Pro wyposażono w topowy MCU, który obsługuje podświetlenie i wszystkie jego tryby, jak np. „oddychanie”. TKL Pro będzie ponadto dostępna z 4 rodzajami przełączników do wyboru.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general