Nowy Batman w październiku!

Wydawca znanych gier Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City potwierdził, że w nową grę cyklu będziemy mogli zagrać 24 października, kiedy to będzie miała miejsce światowa premiera Batman: Arkham Origins.

Batman powraca!

Bardzo pozytywne recenzje wystawione poprzednim częściom dają nadzieję, że i najnowsza odsłona przygód Nietoperza pozwoli na wiele godzin wciągającej rozgrywki. Batman: Arkham Origins, jak sama nazwa wskazuje, będzie prequelem Asylum oraz City. W grze wcielimy się w nieco młodszego bohatera, natomiast akcja będzie miała miejsce w Gotham City, zanim ujawnili się jego najbardziej znani przeciwnicy.

Warto nadmienić, że gry nie będzie tym razem tworzyć studio Rocksteady, a mieszczący się w Montrealu oddział Warner Bros. Daje to nadzieję na powiew świeżości, ale jest też ryzykiem, że nowe rozwiązania wprowadzone do rozgrywki nie przyjmą się i bardzo oczekiwany tytuł okaże się klapą. Fanów oprawy graficznej poprzednich części mogę jednak uspokoić- nowy twórca przygód Batmana będzie miał dostęp do starego silnika, można się więc spodziewać, że wizualnie gra dalej będzie bardzo dobra.

Razem z premierą wersji stacjonarnej będzie miała również miejsce premiera Batman: Arkham Origins Blackgate na konsole przenośne 3DS oraz Playstation Vita. Akcja Blackgate będzie miała miejsce po zakończeniu historii z wersji na konsole stacjonarne i PC, warto więc najpierw zapoznać się fabułą Arkham Origins.

Na deser- krótki materiał video serwisu GameInformer na temat najnowszej produkcji z Nietoperzem w roli głównej.

[youtube id=”6d0geMX4nWA” width=”600″ height=”350″]

Źródło: Gameinformer

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general