Turniej 10 000 Euro Challenge zmobilizował wielu weteranów Call of Duty 4  do powrotu na scenę. Informowaliśmy Was w ostatnich dniach o Reason Gaming, ANEXIS, a wcześniej o mYinsanity. Teraz przyszła pora na zespół Team Phantasmagoria.

[youtube id=”zox8f46xQ7Q” width=”600″ height=”350″]

Powstał on z inicjatywy dobrze znanych Norwegów: Robina ‚robonz’ Bakkena oraz Geira ‚gizzor’ Wivelstada. Polscy gracze mogą kojarzyć tą dwójkę z występów w drużynie corgz, która w fazie grupowej Crossfire Intel Challenge 7 pokonała naszych rodaków z FearFactory oraz tMoe. W składzie znajduje się również brytyjczyk Daniel ‚VAE’ Ball, który również grał wówczas dla corgz.

Drużynę uzupełniają znane twarze: Norman ‚zABZRWx’ Dornier oraz Johan ‚LINQAN’ Lindqvist. W szczególności LINQAN powinien być znany wszystkim graczom Call of Duty 4, ponieważ był kiedyś jednym z filarów fnatic, gdy ta organizacja wspierała naszą scenę.

Można powiedzieć, że phan na papierze tworzy naprawdę mocny skład. Nie wiadomo jednak jaki wpływ na graczy miała długa przerwa w grze, którą kilku z nich miało. Muszą ostro trenować, aby nadrobić zaległości w stosunku do bardziej aktywnych graczy, którzy obecnie stanowią siłę sceny.

Skład phan:

  • Robin ‚robonz’ Bakken
  • Geir ‚gizzor’ Wivelstad
  • Daniel ‚VAE’ Ball
  • Norman ‚zABZRWx’ Dornier
  • Johan ‚LINQAN’ Lindqvist

Źródło: profil Team Phantasmagoria na facebooku