Nowy skład na Pragę – Team Phantasmagoria

Turniej 10 000 Euro Challenge zmobilizował wielu weteranów Call of Duty 4  do powrotu na scenę. Informowaliśmy Was w ostatnich dniach o Reason Gaming, ANEXIS, a wcześniej o mYinsanity. Teraz przyszła pora na zespół Team Phantasmagoria.

[youtube id=”zox8f46xQ7Q” width=”600″ height=”350″]

Powstał on z inicjatywy dobrze znanych Norwegów: Robina ‘robonz’ Bakkena oraz Geira ‘gizzor’ Wivelstada. Polscy gracze mogą kojarzyć tą dwójkę z występów w drużynie corgz, która w fazie grupowej Crossfire Intel Challenge 7 pokonała naszych rodaków z FearFactory oraz tMoe. W składzie znajduje się również brytyjczyk Daniel ‘VAE’ Ball, który również grał wówczas dla corgz.

Drużynę uzupełniają znane twarze: Norman ‘zABZRWx’ Dornier oraz Johan ‘LINQAN’ Lindqvist. W szczególności LINQAN powinien być znany wszystkim graczom Call of Duty 4, ponieważ był kiedyś jednym z filarów fnatic, gdy ta organizacja wspierała naszą scenę.

Można powiedzieć, że phan na papierze tworzy naprawdę mocny skład. Nie wiadomo jednak jaki wpływ na graczy miała długa przerwa w grze, którą kilku z nich miało. Muszą ostro trenować, aby nadrobić zaległości w stosunku do bardziej aktywnych graczy, którzy obecnie stanowią siłę sceny.

Skład phan:

 • Robin ‘robonz’ Bakken
 • Geir ‘gizzor’ Wivelstad
 • Daniel ‘VAE’ Ball
 • Norman ‘zABZRWx’ Dornier
 • Johan ‘LINQAN’ Lindqvist

Źródło: profil Team Phantasmagoria na facebooku

1 Komentarz
 1. Myślę, że są w stanie powalczyć o podium chociaż jest masa drużyn, które są mocne i mogą wszystkich zaskoczyć. Wszyscy dość sporo mixowali w luminerss czy innych mix drużynach. zABZRWx sporo grał w poprzednim sezonie właśnie z mixem luminerss i grał bardzo dobrze więc mam nadzieję, że lan w pradze będzie fajnie się oglądało jak za czasów kiedy MiW (aerox i ekipa) pokazali się z dobrej strony na grunexie i zajęli 3 miejsce.

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general