Nowy sklep dla graczy – Gamera.pl

Od początku roku 2016 na rynku ekskluzywnych akcesoriów dla graczy komputerowych coraz mocniej swoją obecność zaznacza sklep Gamera.pl. W jego ofercie znajdziecie wiele pierwszorzędnych produktów gamingowych, które nie są dostępne u innych sprzedawców o podobnym profilu handlowym. Sklep zapewnił sobie wiele korzystnych umów na bezpośredni import towarów wprost od producentów, co sprawia, że może on zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny na popularne fotele komputerowe, myszki czy słuchawki dla graczy.

Sklep Gamera.pl to projekt, który rozpoczął swoją działalność koncentrując się wyłącznie na handlu fotelami dla graczy, lecz jego oferta bardzo szybko rozszerzona została także o inny grupy produktowe, które znajdują uznanie wśród entuzjastów sportów elektronicznych. Po dzień dzisiejszy zapewnia on najkorzystniejsze ceny zakupu foteli komputerowych marek Akracing oraz DXRacer. Jest bez wątpienia niekwestionowanym liderem w krajowej dystrybucji tego typu konstrukcji. Może poszczycić się statusem oficjalnego dystrybutora zarówno w przypadku marki DXRacer, jak i Akracing. Jednak sklep dla graczy Gamera.pl koncentruje się nie tylko na fotelach. Jego kategorie produktowe obejmują również myszki, klawiatury, słuchawki, mikrofony, a także pełen wachlarz sprzętu komputerowego do urządzeń klasy PC. Mocnym punktem oferty są akcesoria firmy E-Blue, które w rekordowym tempie zyskują coraz większe uznanie w oczach polskich graczy. Prawdziwym hitem sprzedażowym okazały się myszki komputerowe tej marki, które oferowane są w ogromnej liczbie modeli, różniących się od siebie nie tylko wyglądem, ale także zastosowaną specyfikacją techniczną. E-Blue produkuje wyspecjalizowane myszki dla wszystkich popularnych gatunków gier komputerowych. Jako jedyny sklep dla graczy w Polsce Gamera.pl dostarcza oryginalne koszulki czołowych drużyn uczestniczących w międzynarodowych turniejach sportów elektronicznych – w ofercie znajdziecie między innymi kolekcje modowe takich zespołów jak Fnatic, Natus Vincere czy Ninjas in Pyjamas.

eblue

Zespół tworzący opisywany sklep dla graczy bezustannie poszukuje na całym świecie oryginalnych wynalazków, które mogłyby uczynić interakcję z komputerem czy konsolą jeszcze większa przyjemnością. Przedstawiciele firmy zapowiadają, że w najbliższym czasie do oferty wprowadzona zostanie znaczna liczba nowych marek produktowych, dotychczas nieobecnych na rynku polskim. Gamera.pl proponuje wyłącznie sprzęt komputerowy o odpowiednim poziomie jakości oraz funkcjonalności. Każdy nowy produkt przed dodaniem do oferty zostaje poddany szeregowi testów, mających potwierdzić jego użyteczność i wytrzymałość.

Odwiedź już teraz opisywany sklep dla graczy – http://gamera.pl

1 Komentarz
 1. Dzięki za info, zbieram takie adresy :-) Wejdę zobaczyć chociażby same fotele, ale przy okazji poprzeglądam stronkę. Pozdrawiam :-)

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general