Nvidia rozpoczyna współpracę z ALSEN Team

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek produkująca świetnej jakości karty graficzne i nie tylko, nawiązuję współpracę z drużyną ALSEN.

nvidia_logo

Nvidia powstała w 1993 roku. Współzałożycielem, prezesem i dyrektorem generalnym jest Jen-Hsun Huang. Siedziba firmy Nvidia znajduję się w Santa Clara w Kalifornii. Aktualnie firma na całym świecie zatrudnia ponad 8000 pracowników.

nvidia_kartagraficzna

Tak firma przedstawia się na swojej oficjalnej stronie:

“Firma NVIDIA powstała w roku 1993 i od tego czasu nieustannie dostosowywała się i ulegała wielu przekształceniom w celu maksymalnego usatysfakcjonowania użytkowników i wpływania na kształt branży. Konstruując w 1999 roku układ GPU firma NVIDIA uświadomiła światu moc i znaczenie grafiki komputerowej. Wyrastając ze swoich korzeni w dziedzinie technologii obliczeniowych związanych z przetwarzaniem grafiki, firma rozszerzyła swoją działalność również o superobliczenia, technologie przetwarzania w chmurze i komputerowe technologie mobilne. Mobilne procesory firmy NVIDIA wykorzystywane są w smartfonach, tabletach i systemach informacyjno-rozrywkowych dla motoryzacji. Gracze PC polegają na układach GPU, by cieszyć się możliwością obcowania ze światami oferującymi spektakularne i porywające wrażenia.”

Na stronie drużyny ALSEN możemy przeczytać: “Myślicie zapewne, że to koniec dobrych wieści? Nic bardziej mylnego, już niebawem kolejne dobre informacje!”

Alsen Team w ciągu tygodnia zdobyło czterach znanych sponsorów – Kingston, Chieftec, A0C oraz Nvidia. Z pewnością dobrze to wpłynie na rozwój polskiej drużyny. Czym nas jeszcze zaskoczą? Dowiemy się wkrótce…

2 komentarze
 1. Idealny tydzień w ALSEN :D Organizacja konkretnie stawia na rozwój.

 2. myślę że z takimi partnerami i organizacją ALSEN będzie w niedługim czasie jednym z najlepszych gamingów na święcie

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general