Piąta edycja targów Gamescom!

W dniach 21–25 sierpnia 2013 roku na terenie Koelnmesse w Kolonii w Niemczech odbędą się jedne z największych targów gier wideo na świecie! 

gamescom

O wielkości targów wskazują następujące liczby: “W 2012 roku 275 000 fanów z 83 krajów, około 5300 dziennikarzy i ponad 600 wystawców” – wikipedia.org

Co możemy na nich zobaczyć? Przede wszystkim warto oglądnąć konferencje Electronic Arts, która odbędzie się dzień przed rozpoczęciem targów, czyli 20 sierpnia. Co na niej? Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, twórcy gry Battlefield ujawnią nam szczegóły na temat nowego trybu oraz nowej mapy w “czwórce”.

gamescom-iemIntel Extreme Masters Global Challenge podczas targów Gamescom.

23 sierpnia podczas targów rozpoczną się finały światowe StarCraft 2 World Championship Series, w których zobaczymy najlepszych zawodników z całego świata. Oczywiście, lista uczestników zdominowana jest przez Koreańczyków.

Oczywiście nie zabraknie rozgrywek w popularnego League of Legends. W czasie targów odbędzie się kolejny tydzień League of Legends Championship Series, w których najlepsze zespoły z Europy walczą o awans do Season 3 World Championship.

Na pewno znajdzie się coś dla fanów Czołgistów. Podczas Gamescomu, w dniach 24-25 sierpnia zostaną rozegrane finały World of Tanks Pro League. Będzie to idealna okazja do obejrzenia najlepszych graczy, podpatrzenia taktyk, czy sprawdzenia swoich sił. Pula nagród wynosi 100 000 euro.

esl_arena_map

Wszystkie te rozgrywki odbędą się w ESL Arena. Powyższa grafika przedstawia ulokowanie stoisk. Z niej dowiadujemy się, że na niemieckich targach pojawią się takie marki jak: Kingston HyperX, Acer, Plantronics, WD, czyli Western Digital, CM Storm i wiele innych.

Wiemy też, że pojawią się takie gry jak: nowy Splinter Cell – Black list, PayDay 2, Gunz. Mamy nadzieję, że podczas Gamescom dowiemy się więcej informacji na temat naszej polskiej gry – nowego Wiedźmina 3.

gamescom-cologne

 Z pewnością po zakończeniu tych targów, na łamach naszej strony, pojawi się wiele nowych informacji na temat zaprezentowanych gier!

/ źródło esl.eu, gamescom-cologne.com

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general