Podsumowanie eWojownik NightCup #7!

Wczoraj równo o godzinie 19:00 wystartowała siódma edycja eWojownik NightCup, organizowana przez nasz portal EWojownik.pl oraz przy współpracy z firmą 1shot1kill.pl! Jak prezentują się wyniki?

1s1k-ewojownik-wspolpraca

Na wstępie naszego podsumowania, chcielibyśmy przeprosić wszystkich, którzy czują się poszkodowani, za wczorajszą sytuację podczas rozgrywania naszego turnieju. Przyznajemy, że była to wina z naszej strony. Wszyscy mamy nadzieję, że nie powtórzy się to za dwa tygodnie, przy okazji kolejnego turnieju.

Przejdźmy jednak do samego podsumowania eWojownik NightCup #7.

Przez ponad sześć godzin, szesnaście drużyn rywalizowało w naszym turnieju. Po godzinie pierwszej w nocy poznaliśmy zwycięzcę. W finale zmierzyła się SILESIA oraz iTEAM. Początkowo na pierwszej mapie, czyli na Backlocie iTEAM stawiło opór zawodnikom SILESII. Jednak ostatecznie to Somek i spółka pokonali iTEAM wynikiem 13:7. Na drugiej mapie, na CityStreets SILESIA wygrała 13:9 co dawało im tytuł najlepszych w naszym turnieju.

Pierwsza mapa:

ewojownik-nightcup

Druga mapa:

ewojownik-nightcup2

Tak oto prezentuje się cała drabinka turniejowa oraz klasyfikacja końcowa eWojownik NightCup #7!

ewojownik-nightcup3

1 miejsce:

SILESIA

2 miejsce:

iTEAM

3 miejsce:

hypershots.ACER

4 miejsce:

OBOJĘTNIE

5-6 miejsce:

NiP

5-6 miejsce:

BMF

7-8 miejsce:

31337 GAMING

7-8 miejsce:

uNLIMITED GAMING

Dziękujemy wszystkim, że byliście z nami! Jeszcze dziś pojawi się informacja na temat formularza, przez który można będzie wysyłać swoje akcje na FHL, które stworzy ASTHMA!

Następny turniej już za dwa tygodnie. Zapisy ruszą najprawdopodobniej w sobotę! Wszyscy mamy nadzieję, że będzie to kolejny, emocjonujący turniej z naszej strony.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general