Potrójna zmiana w VAT Gaming

W dniu wczorajszym na fanpage’u VAT Gaming została zamieszczona informacja o zmianach w dywizji Call of Duty 4 tej organizacji. Ze składu, który wystąpił na RobimyLAN w Warszawie zostało tylko dwóch zawodników: Mariusz ‘Hasas1n’ Hass oraz Radosław ‘MAKKU’ Makuch.

vat-gaming-robimylan
Na następnym turnieju skład VAT Gaming będzie wyglądał w 60% inaczej. / fot. VAT Gaming

Po LANie pewna była zmiana Mateusza ‘DENISLAW’ Juszkiewicza, który w Warszawie wystąpił gościnnie z tagiem VAT. Karabin snajperski od niego przejmie wracający po dłuższej przerwie Jakub ‘gregorian’ Kuligowski. Z VAT żegnają się również Piotr ‘dafuQQ’ Machała i Adrian ‘ROCKQ’ Trusiak. Ich miejsca zajmą Radosław ‘freanzzz’ Czech oraz Jędrzej ‘jEEEDRAS’ Owsianny.

Aktualnie drużyna jest w trakcie przygotowywań do następnych imprez LANowych. W ramach treningu wojują w lidze Cybergamer. Do tej pory idzie im całkiem nieźle, ponieważ wygrali 9 spotkań, a tylko 2 razy ponieśli porażkę. Ich bilans spotkań daje im 46 miejsce. Z pewnością panowie mają szansę na załapanie się do pierwszej 32, czym zapewniliby sobie udział w turnieju finałowym szóstego sezonu Cybergamer. Oświadczenie na temat nowego składu wydał jego kapitan, Hasas1n:

Zmiany w naszym zespole były konieczne… Nie tyle przez występ na lanie, który tylko przez mecz z ZIP4 nie można zaliczyć do udanych, co z powodu atmosfery i zaangażowania panujących już po nim. Obecny team bez wahania można nazwać mocniejszym, bardziej zmotywowanym i głodnym osiągnięć. Jeśli Kielce dojdą do skutku, a nasz team się tam pojawi, to tylko po to by walczyć o czołowe miejsca.

Skład VAT Gaming

 • Mariusz ‘Hasas1n’ Hass
 • Radosław ‘MAKKU’ Makuch
 • Jakub ‘gregorian’ Kuligowski
 • Radosław ‘freanzzz’ Czech
 • Jędrzej ‘jEEEDRAS’ Owsianny
2 komentarze

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general