W dniu wczorajszym na fanpage’u VAT Gaming została zamieszczona informacja o zmianach w dywizji Call of Duty 4 tej organizacji. Ze składu, który wystąpił na RobimyLAN w Warszawie zostało tylko dwóch zawodników: Mariusz ‚Hasas1n’ Hass oraz Radosław ‚MAKKU’ Makuch.

vat-gaming-robimylan
Na następnym turnieju skład VAT Gaming będzie wyglądał w 60% inaczej. / fot. VAT Gaming

Po LANie pewna była zmiana Mateusza ‚DENISLAW’ Juszkiewicza, który w Warszawie wystąpił gościnnie z tagiem VAT. Karabin snajperski od niego przejmie wracający po dłuższej przerwie Jakub ‚gregorian’ Kuligowski. Z VAT żegnają się również Piotr ‚dafuQQ’ Machała i Adrian ‚ROCKQ’ Trusiak. Ich miejsca zajmą Radosław ‚freanzzz’ Czech oraz Jędrzej ‚jEEEDRAS’ Owsianny.

Aktualnie drużyna jest w trakcie przygotowywań do następnych imprez LANowych. W ramach treningu wojują w lidze Cybergamer. Do tej pory idzie im całkiem nieźle, ponieważ wygrali 9 spotkań, a tylko 2 razy ponieśli porażkę. Ich bilans spotkań daje im 46 miejsce. Z pewnością panowie mają szansę na załapanie się do pierwszej 32, czym zapewniliby sobie udział w turnieju finałowym szóstego sezonu Cybergamer. Oświadczenie na temat nowego składu wydał jego kapitan, Hasas1n:

Zmiany w naszym zespole były konieczne… Nie tyle przez występ na lanie, który tylko przez mecz z ZIP4 nie można zaliczyć do udanych, co z powodu atmosfery i zaangażowania panujących już po nim. Obecny team bez wahania można nazwać mocniejszym, bardziej zmotywowanym i głodnym osiągnięć. Jeśli Kielce dojdą do skutku, a nasz team się tam pojawi, to tylko po to by walczyć o czołowe miejsca.

Skład VAT Gaming

  • Mariusz ‚Hasas1n’ Hass
  • Radosław ‚MAKKU’ Makuch
  • Jakub ‚gregorian’ Kuligowski
  • Radosław ‚freanzzz’ Czech
  • Jędrzej ‚jEEEDRAS’ Owsianny