Poznań Computer Sport Games – 31 maj – 1 czerwiec 2014!

Mamy przyjemność ogłosić, że pojawia się kolejna szansa, na to by sport elektroniczny ponownie znalazł się na ustach całego kraju. Nadchodzi Poznań Computer Sport Games 2014! Będzie to druga edycja, ciepło przyjętego przez eSportową społeczność eventu. Tym razem turniej odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca, a miejscem będzie ul. Bułgarska w Poznaniu, na której znajduje się Stadion KKS Lech Poznań.

logoPCSG2014

 

Poprzednia impreza organizowana wspólnie z klubem KKS Lech Poznań w grudniu podczas Lech Cup okazała się sporym sukcesem. W tym roku celem organizatorów jest stworzenie jeszcze większego, o wiele bardziej emocjonującego przedsięwzięcia.

Turniej obejmował będzie takie tytuły jak FIFA 14, League of Legends, czy Counter-Strike:Global Offensive oraz wiele gier pobocznych.

Redaktor naczelny Computer Sport Games oraz organizator imprezy – Piotr ‘hypia’ Adamski wydał w tej sprawie krótkie oświadczenie:

„Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że przygotowaliśmy dla Was – drodzy miłośnicy gier komputerowych – drugi już event esportowy w Poznaniu organizowany przez Computer Sport Games. Tym razem przenosimy się z Hali Arena na peryferia stadionu piłkarskiego klubu KKS Lech Poznań, gdzie czekać na każdego uczestnika będzie wiele atrakcji oraz wspaniałe emocje z okazji dnia dziecka! Nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć: DO ZOBACZENIA W POZNANIU!”

Oprócz emocji związanych ze śledzeniem esportowych zmagań uczestników, Lech Poznań oraz Computer Sport Games przygotowuje dla swoich gości mnóstwo atrakcji pobocznych. Weekend 31 maja – 1 czerwca oznacza między innymi imprezę z okazji Dnia Dziecka połączoną z zakończeniem sezonu i ostatnim meczem Lecha w rozgrywkach. Więcej informacji już niebawem.

news

 Źródło – Informacja Prasowa

2 komentarze
 1. inb4 who no cod4, call of duty 4 pls

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general