Premiera nowego Call of Duty coraz bliżej?

Wiele ostatnio plotkuje się o Call of Duty: Patriots. Ile z tego prawdy? Za produkcję nowej części najprawdopodobniej będzie odpowiadało studio Sledgehammer Games

1400399_664266790307870_412353135477147000_o

Natomiast premiera według nieoficjalnych informacji odbędzie się 14 listopada na PC, XBOX One i PlayStation 4. Niestety nie ma szans na wersje na Wii U i starsze konsole Sony i Microsoftu.

Odnośnie samej gry, Sledgehammer i Activision chce tą produkcją zapoczątkować trzyczęściową serię, a miejscem działań mają być pola bitew I wojny światowej. Sęk w tym, że ma ona przebiegać według fikcyjnego scenariusza.

W grze ma pojawić się jeden z bohaterów wcześniejszych części Call of Duty – to element alternatywnej rzeczywistości. Multiplayerowi towarzyszyć będzie kampania trwająca około sześć godzin. Bubblews informuje również o dwóch sub-kampaniach, jednak nie wiadomo, co to dokładnie oznacza.

Ile z tych plotek znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości? Miejmy nadzieję, że dowiemy się tego już niebawem, gdy Sledgehammer i Activision oficjalnie ogłoszą nowe Call of Duty.

1 Komentarz
 1. Nowy COD zapowiedziany oficjalnie od paru dni, pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące gry, ale co tam.

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general