Project Christine – nowy projekt od Razera!

Niedawno firma Razer – znana przede wszystkim ze sprzętu dla graczy, zaprezentowała na targach CES 2014 niezwykły komputer. Co w nim takiego jest? Zobaczmy!

[youtube id=”G0K41ZWd-vo” width=”600″ height=”350″]

Razer postanowił zaprezentować pierwszy w pełni modularny komputer klasy PC. Konstrukcja projektu pozwala na szybkie modyfikowanie oraz budowanie od podstaw swojej maszyny. Dodawanie procesorów, dysków twardych czy pamięci RAM jak zapewniają twórcy będzie łatwe i przyjemne. Poprzez PCI-Express wykrywanie nowych modułów odbędzie się automatycznie. Komputer ten umożliwia także działanie wielu systemów operacyjnych.

razer-christine

Razer-Project-Christine

Jak mówi Min-Liang Tan z firmy Razer:

Project Christine to nowy koncept, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki ludzie patrzą na klasyczne komputery PC. To pierwszy na świecie system gamingowy, który zawsze dotrzyma kroku postępom technologicznym i sprawi, że gracze już nigdy nie będą musieli wydawać pieniędzy na nowy kompletny komputer gamingowy

Co wy na to? Jak dla mnie pomysł bardzo ciekawy, lecz cena tego cuda na pewno będzie robić wrażenie, tak samo jak jego wygląd.

Tags:

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general