r0lka w EDIFIER

Kamil ‘r0lka’ Płowik zastąpił w szeregach Team EDIFIER Sebastiana ‘SNIKK’ Kamińskiego. Jak zdradził mi Adam ‘AFM’ Wilk, SNIKK musiał pożegnać się z drużyną ze względu na przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii, co wiązało się również z ograniczonym czasem na grę.

r0lka-2
r0lka po 3 latach na stałe opuszcza ALSEN Team

r0lka znany jest z prawie 3 letnich występów z tagiem ALSEN Team. Po RobimyLAN postanowił opuścić swoją dotychczasową ekipę w poszukiwaniu nowych wyzwań. Po pewnym czasie wznowił treningi z odmienionym składem ALSEN, jednak ostatecznie uznał, że potrzebuje całkiem nowego otoczenia. Wspomina o tym w swoim oświadczeniu:

Po tym jak odszedłem z ALSEN po Falęckim lanie przez około miesiąc byłem bez teamu. Grałem dużo mixów i ogólnie bardzo chciało mi się grać, co nie jest u mnie regułą. Ofert w miarę poważnych nie było, aż w końcu napisali do mnie chłopaki z ALSEN, że fALA nie może grać tyle ile by chcieli i czy nie pograłbym z nimi znowu. Jako, że główną motywacją mojego odejścia była chęć zmiany, to z początku byłem sceptyczny, ale po zastanowieniu się, postanowiłem spróbować. Mimo, że grało się nienajgorzej, to jednak chęć zmian przeważyła i postanowiłem przystać na propozycję EDIFIER. Teraz staramy się grać tyle ile możemy i już niedługo będziemy gotowi, żeby niszczyć plebs.

Najbliższy poważny sprawdzian Team EDIFIER to internetowe finały szóstego sezonu ligi Cybergamer. Ponadto zapowiedzieli oni swój udział w Silesia Gaming Tournament, które odbędzie się w październiku.

Skład Team EDIFIER:

 • Piotr ‚dEvianCe’ Antoszkiewicz
 • Adam ‚Ounedson’ Wilk
 • Kamil ‚hitOnn’ Kowaleczko
 • Mateusz ‚EmEryT’ Zawistowski
 • Kamil ‘r0lka’ Płowik
10 komentarzy
 1. “już niedługo będziemy gotowi, żeby niszczyć plebs.” hahahha !!! : )
  powodzenia !

 2. Widze, ze zmieniliscie na bardziej wojownicza fotke xDD GL anyway

 3. Dobry gracz ! Powodzenia Kamilu, niech kule Ci służą ;)

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general