Zastanawiasz się co wybrać z kategorii klawiatury TESORO? Najlepszy proponowany produkt to Tesoro Durandal Ultimate (TS-G1NL RED) w cenie od 549 zł. Jest to sprzęt, który cieszy się największym zainteresowaniem użytkowników porównywarki cenowej Ceneo.pl.

Jaki inny produkt w temacie klawiatury TESORO możemy polecić? Drugie miejsce w rankingu przypadło Tesoro Lobera Supreme Full RGB (TS-G5NFLBLACK). Cena tego sprzętu zaczyna się od 599 zł.

W rankingu klawiatur TESORO styczeń 2016 na trzecim miejscu mamy ciekawy produkt Tesoro Lobera Spectrum (TS-G5SFLBROWN). Najtaniej jest dostępny od 607.56 zł.

Ranking klawiatur TESORO

L.p.ZdjęcieNazwaOcenaNajniższa cena
1najlepsze klawiatury tesoroTesoro Durandal Ultimate (TS-G1NL RED)4.75549 zł
2 klawiatury tesoroTesoro Lobera Supreme Full RGB (TS-G5NFLBLACK)brak599 zł
3 klawiatury dla graczy tesoroTesoro Lobera Spectrum (TS-G5SFLBROWN)brak607.56 zł
4Tesoro Tizona Klawiatura Mechaniczna Typu Tenkeyless (Przełącznik Brown) (TS-G2N BROWN)3.00299 zł
5Klawiatury Tesoro Tizona Numpad Lok Numeryczny Klawiatury Mechanicznej (Przełącznik Blue) (TS-G2NP BLUE)Tesoro Tizona Numpad Lok Numeryczny Klawiatury Mechanicznej (Przełącznik Blue) (TS-G2NP BLUE)brak145 zł
6Klawiatury TESORO DURANDAL ULTIMATE CHERRY MX BLUE (TS-G1NL BLUE)TESORO DURANDAL ULTIMATE CHERRY MX BLUE (TS-G1NL BLUE)4.25528.8 zł

Powyższe zestawienie produktów w kategorii Klawiatury z pewnością powinno Ci wybrać odpowiedni sprzęt dla siebie. Sprawdź najlepsze oferty klikając w ceny produktów w tabeli. Jeżeli dokonasz zakupu, któregoś z powyższych, to podziel się swoją opinią w komentarzu. A może już jesteś szczęśliwym posiadaczem jednego z nich? Przekaż swoją opinię innym!