Razer Deathadder 2013 – opinie

Razer Deathadder to jedna z najpopularniejszych myszek dla graczy. Doczekała się ona kilku swoich wersji, poza klasycznym Deathadder na rynku dostępne są jeszcze m.in. Respawn czy 2013. Skupimy się na tej ostatniej wersji. 

Razer Deathadder 2013 opinie

W Razer Deathadder 2013 została zastosowany sensor Avago s3988, które maksymalne DPI wynosi 6400. Wielokrotnie poddano go testom i sprawdzał się za każdym razem. Doskonale odzwierciedla ruchy zarówno przy najwyższym jak i najniższym DPI. W recenzji na portalu dobreprogramy.pl możemy przeczytać: “Nowy sensor wiernie odwzorowuje zmiany położenia myszki i nawet podczas szybkiego machania nie zauważyłem oznak akceleracji. DeathAdder 2013 jest też pozbawiony interpolacji.”

Razer Deathadder 2013

Mysz dla graczy od Razera została wyposażona w 5 przycisków. W dzisiejszych czasach często gryzonie są wyposażone w znacznie więcej przycisków, lecz producent postawił tutaj na tradycję.  Najczęściej wymienianą wadą jest brak przycisków do zmiany DPI w trakcie użytkowania myszy. Można to zrobić jedynie w sterownikach. Chwalone jest natomiast komfortowe ułożenie przycisków bocznych Deathaddera.

Razer Deathadder 2013 mysz dla graczy

Oprogramowanie Razer Synapse pozwala stworzyć profile użytkowników, w których możemy ustawić: DPI, typ i kolor podświetlenia myszy oraz zaprogramować makra na przyciskach. Niestety mysz dla graczy Razer Deathadder 2013 nie pozwala zapisywać profili w pamięci myszy, więc przy zmianie komputera musimy przesyłać sobie profil ustawiony w komputerze. Jest to małe utrudnienie dla graczy biorących udział w turniejach typu LAN Party.

Parametry:
Sensor: optyczny Avago S3988 (200 – 6400 DPI)
Ilość przycisków: 5
Połączenie z komputerem: kabel USB
Wymiary: 127 x 70 x 44 mm
Waga: 105 g
Chwyt: Palm
Oprogramowanie: Razer Synapse 2.0

Cena Razer Deathadder 2013 na portalu Ceneo.pl zaczyna się od 239 zł plus koszt wysyłki. Patrząc na opinie myszy w internecie możemy z pewnością stwierdzić, że jest ona warta swojej ceny.


Więcej opinii na temat myszki dla graczy Razer Deathadder 2013 można znaleźć w poniższych recenzjach:
tomsguide.com
examiner.com
digitalversus.com
dobreprogramy.pl

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general