Roccat pokonuje Fnatic w League Championship Series!

Bardzo dobre informacje płyną z League Championship Series. Roccat po przegranej z poprzedniej kolejki LCS zdołało się zrewanżować nad Rekklesem i spółką!

lcs

W czwartej kolejce Roccat wygrało swoje wszystkie mecze. W pierwszym pokonali Millenium 1 do 0, a w drugim wygrali z Fnatic. Jak na razie Overpow wraz ze swoją ekipą zajmują ex aequo pierwsze miejsce z Fnatic oraz Gambit Gaming.

Reprezentanci naszego kraju nie ukrywają zadowolenia po czwartej kolejce.

Marcin “Xaxus” Maczka

Udało nam się zemścić na Fnatic i teraz dzielimy pierwsze miejsce z Gambit i Fnatic w EU LCS! Perfekcyjny mecz z naszej strony (poza moją akcją “jestem nieśmiertelny i mogę zrobić 1vs5 i failem Overa na topie gdzie próbował zabić mundo)!

Marcin “Jankos” Jankowski

Po zwycięstwie z Fnatic nasz wynik to 7:3 i jesteśmy na pierwszym miejscu w LCS’ie ( yay ). Ciesze się, że mogłem zagrać Elise, zazwyczaj jest zbanowana (op). Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Paweł “Celaver” Koprianiuk

Kończymy weekend z wynikiem 2-0 pokonując Milenium i Fnatic. Myślę, że o wiele lepiej zagraliśmy niż tydzień temu i to wywnioskowało nasze zwycięstwa. W tej chwili mamy pierwsze miejsce w tabeli ! 

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general