Rok z portalem eWojownik.pl!

Dzisiaj nadszedł dzień szczególny dla naszego zespołu. Dokładnie 365 dni temu, 4 kwietnia 2013 roku swoją działalność rozpoczął portal eWojownik.pl!

logo-ewojownik

Strasznie szybko ten czas zleciał, doskonale pamiętamy jak 12 miesięcy temu nasz portal powstał i jak na przestrzeni kolejnych dni, tygodni się rozwijał. Przez ten okres czasu, przez eWojownik.pl przewinęła się masa osób, fanów gier komputerowych, maniaków sprzętu.

Dziękujemy wszystkim, którzy cały czas są z nami, odwiedzają nasz serwis, żywiołowo komentują poruszane sprawy na naszym forum! Liczymy na to, że będziemy cały czas się rozwijać. W tym miejscu nie może zabraknąć podziękowań dla osób, które ciężko pracują w naszym portalu, kontynuując swoją pasję do sportów elektronicznych, gier komputerowych. Przez te 365 dni wielu redaktorów, administratorów, moderatorów forum, osób, które pomagają przy naszych turniejach, grafików, moviemakerów pracowało nad stworzeniem tego, co widzimy aktualnie.

Mamy nadzieję, że dalej będziecie razem z nami. Liczymy na to, że nasz portal przez kolejne lata będzie się cały czas rozwijał!

Tags:

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general