Rozczarowań Meet Your Makers ciąg dalszy

Mało kto dostaje taką szanse jak nasi rodacy, którzy reprezentują barwy Meet Your Makers. Jak wiemy, drużyny walczyły w dogrywce o slot do League Championship Series EU. W tym gronie znajdowało się właśnie MYM.

lcs_leagueoflegends

Przybliżmy trochę sprawę. Drużyna Lemondogs miała uczestniczyć w wiosennej edycji LCS. Jak się okazało organizacja nie spełniła wymogów, co spowodowało usunięcie z rozgrywek i zwolnienie slotu dla innej drużyny.

W gronie organizacji, które walczyły o slota były takie drużyny jak Meet Your Makers, Supa Hot Crew XD oraz Ninjas in Pyjamas. Ta ostatnia drużyna miała grać na naszych rodaków. Została jednak zdyskwalifikowana, ponieważ nie stawili się w pełnym składzie. MYM stanęło do walki przeciwko SUPA. Niestety, ale po raz kolejny zawodnicy MYM zawiedli przegrywając 2 do 0.

Jakub “Kubon” Turewicz:

Nie dla nas LCS z takim teamplayem to nawet na normalach nie ma czego szukać szczerze jestem zawiedziony :> Jestem otwarty na wszelki hate bo zasługuje/my usuwam się w cień bo mi wstyd.

A miało być tak pięknie. Chyba każdy marzył o dwóch polskich drużynach w najbardziej prestiżowej lidze League of Legends w Europie. Niestety zła passa drużyny Meet Your Makers trwa. Czyżby czekały nas zmiany w składzie? Wszystko prawdopodobnie okaże się w najbliższym czasie.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general