Sii.eu – nowy zespół na scenie

Ostatnie dni przynoszą nam odrodzenie sceny Call of Duty 4. Niedawno zakończony WrocLAN, następnie ogłoszenie RobimyLAN, a ostatnio zapowiedziany turniej online przez Allplay. To wszystko powoduje, że wielu graczy zaczyna wracać do aktywnej gry i formować nowe drużny.

Tak stało się również w przypadku Sii.eu. W drużynie zobaczymy dwóch byłych już graczy Europort: Karola ‘Heso’ Sikorę i Emila ‘kbw’ Wierzbickiego. Dodatkowo postanowili oni zwerbować Piotra ‘petzoR’ Węgrzyna oraz Krzysztof a ‘chelioz’ Matuszczaka, byłego gracza m.in. PlayGENE.

heso

Heso na RobimyLAN zagra w nowych barwach

Piątkę dopełnia chyba najbardziej znana postać drużyny, czyli Sławomir ‘gORLES’ Gorlewski. Warto przypomnieć, że gORLES był zwycięzcą turnieju deathmatch organizowanego przez Cybersport.pl w Warszawie. Wygrał wówczas konsolę Xbox 360, a w finale okazał się lepszy od takich graczy jak: Rafał ‘fantz’ Dżumaga czy Piotr ‘fALA’ Falęcki. Sławomir nie odniósł jednak nigdy żadnych większych sukcesów offline grając drużynowo. On i jego koledzy będą mieli okazję to zmienić podczas RobimyLAN. Poniżej znajdziecie oświadczenie Heso odnośnie powstania nowej drużyny oraz pełny skład nowej formacji.

  Po powrocie z lana we Wrocławiu, stwierdziłem, że robię sobie kolejna przerwę od gry. Jak zwykle moje plany legły w gruzach. Kbw wraz z petzoRem wyszli z inicjatywą zrobienia teamu. No i takim oto sposobem zaczeliśmy treningi w barwach Sii.eu! Myślę, że doświadczenie jakie posiadamy z poprzednich drużyn i turniejów, pomoże Nam zawojować na scenie! Widzimy się na najbliższym lanie w Warszawie! :)

Skład Sii.eu:

 • Karol “Heso” Sikora
 • Piotr “petzoR” Węgrzyn
 • Emil “kbw” Wierzbicki
 • Krzysztof “chelioz” Matuszczak
 • Sławomir “gORLES” Gorlewski
2 komentarze

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general