SNIKK w ETEK

Karuzela transferowa na polskiej scenie trwa w najlepsze. Nieobecni turnieju RobimyLAN – gracze ETEK/hjx – postanowili przeprowadzić kolejną zmianę w swoim składzie przed turniejem w District Prague. Na oficjalnym profilu na Facebooku możemy przeczytać, że ich nowym kompanem będzie Sebastian ‘SNIKK’ Kamiński.

myrage-robimylan-3miejsce

SNIKK (drugi od lewej) z brązowym medalem RobimyLAN.

Miejsce dla Sebastiana zwolnił Michał ‘bck’ Lis. Według oficjalnego stanowiska ETEK/hjx bck nie miał wystarczającej ilości czasu na grę i postanowił sam odejść. W kuluarach mówi się o innych powodach. Najczęściej powtarzany, to różnica charakterów Michała i niektórych graczy tego zespołu.

Po RobimyLAN SNIKK opuścił brązowych finalistów na rzecz ALSEN Team, gdzie miał być częścią przebudowanego składu. Obecny brak aktywności graczy ALSEN spowodował, że Sebastian postanowił skorzystać z oferty ETEK nie rozgrywając żadnego spotkania z drużyną Piotra ‘fALA’ Falęckiego.

ETEK aktualnie przygotowuje się do wcześniej wspomnianego turnieju w District Prague, na którym powalczą o pulę nagród w wysokości 10 000 Euro. Warto dodać, że wpłacili oni już zaliczkę za wpisowe. Ich przygotowania wyglądają obiecująco, ponieważ zajmują oni pierwsze miejsce w ladderze Cybergamer. Ich bilans spotkań to 36 wygranych i 6 porażek.

Skład ETEK/hjx:

  • Piotr ‚dEvianCe’ Antoszkiewicz
  • Adam ‚Ounedson’ Wilk
  • Kamil ‚hitOnn’ Kowaleczko
  • Mateusz ‘EmEryT’ Zawistowski
  • Sebastian ‘SNIKK’ Kamiński

Tags:

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general