Świat w obliczu wojny – Battlefield 4

Niedawno studio DICE  ujawniło nam informacje dotyczące fabuły nowej odsłony Battlefielda.

Battlefield-4

Cały świat będzie w obliczach zbliżającej się wojny. Coraz bliżej do wybuchu chaosu. Konflikt amerykańsko-rosyjsko-chiński coraz bardziej się zaostrza. Gracz wcieli się w rolę sierżanta Daniela Reckera, członka grupy specjalnej żołnierzy o nazwie Tombstone. Wszystko rozgrywa się wokół planowanego zamachu stanu w Chinach.

Podczas jednej z misji elitarnego oddziału amerykańskiej armii, żołnierze wykradają stacjonującemu w Baku, rosyjskiemu generałowi informacje, które potwierdzają, że chiński generał Chang planuje zamach w Chinach.

dice-battlefield

Sierżant Recker wraz ze swoim oddziałem wyrusza do Szanghaju. Zapowiadany zamach doszedł do skutku. Jego ofiarą padł Jin Jie, kandydat na przywódcę Chińskiej Republiki Ludowej, który dążył do ocieplenia stosunków z Zachodem i wprowadzenia zasad demokracji. Co gorsza, wojska amerykańskie oraz rosyjskie mają wspólne plany w Szanghaju, które jeszcze bardziej zaostrzają konflikt.

Chang wprowadza w całym kraju stan wojenny. Ciekawym wątkiem jest fakt, że za zamachem najprawdopodobniej stoją amerykańskie służby specjalne.

Więcej informacji możemy uzyskać na oficjalnym  blogu serii Battlefielda. Cała historia wygląda ciekawie oraz realistycznie. Już 31 października tego roku dowiemy się jak to będzie wyglądało w wirtualnym świecie.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general