T-Mobile Ekstraklasa w nowej FIFIE!

Można to powiedzieć już oficjalnie, że w nowej FIFIE 14, stworzonej przez EA Sports zobaczymy pełny komplet drużyn z naszego polskiego “podwórka”.

fifa-14

Wszystkie drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej T-Mobile Ekstraklasa są w pełni licencjonowane. Dla przypomnienia, w nowej FIFIE będziemy mogli zagrać: Górnikiem Zabrze, Jagiellonią Białystok, Koroną Kielce, Cracovią Kraków, Lechem Poznań, Lechią Gdańsk, Legią Warszawa, Piastem Gliwice, Podbeskidziem Bielsko-Biała, Pogonią Szczecin, Ruchem Chorzów, Śląskiem Wrocław, Widzewem Łódź, Wisłą Kraków, Zagłębiem Lubin oraz Zawiszą Bydgoszcz.

Jak mówi Jarosław Kędzior, Regional Sales & Marketing Director Electronic Arts:

Jesteśmy zachwyceni faktem powrotu T-Mobile Ekstraklasy do gry FIFA14. Liga dołącza do 29 światowych lig sprawiając, że najnowsza FIFA jest najbardziej komplementarną i pełną licencji grą w swojej historii. Cieszę się że wraz z Ekstraklasą S.A. udało nam się wyjść naprzeciw oczekiwaniom setek tysięcy fanów FIFY w Polsce, dla których możliwość poprowadzenia w grze swojej ukochanej ligowej drużyny jest szczególnie ważna.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general