Tanie myszki dla graczy od Modecom

Polski producent sprzętu komputerowego – Modecom – postanowił spróbować swoich sił w dziedzinie sprzętu dla graczy. Seria sprzętu dedykowana dla tej grupy odbiorców nosi nazwę Volcano. Wśród niej znajdziemy dwie myszki gamingowe.

modecom-volcano-mc909

Pierwsza z nich to model Modecom Volcano MC-909. Jest to mysz wyposażona w sensor optyczny, który daję możliwość pracy w rozdzielczości 800-1200-1600 dpi. Głównym atutem tej wyposażonej w 6 przycisków myszki jest niewątpliwie cena, którą możemy kupić już za około 25 zł.

modecom-volcano-gm1

Drugi gryzoń z serii, to nawiązujący barwami do nazwy serii Modecom Volcano MC-GM1. Mysz jest również wyposażona w sensor optyczny, jednak o większych możliwościach. Zakres rozdzielczości w tym przypadku to: 800-1200-1600-2400 dpi. Dodatkowo mysz umożliwia regulację dźwięku w Windowsie za pomocą rolki. Funkcja regulacji głośności uaktywnia się po przytrzymaniu przycisku ‘-‘ na myszce przez 5 sekund. Podobnie jak wcześniej wspomniany model, tak i ten jest wyposażony w 6 przycisków. Cena sprzętu jest nieco wyższa, ale i tak bardzo atrakcyjna. Chcąc wejść w posiadanie tej myszki dla graczy musimy liczyć się z wydaniem nieco ponad 30 zł.

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general