Team EDIFIER zagra na Węgrzech!

Gracze Team EDIFIER zagrają na węgierskim turnieju Infinity Csarnok LAN 17 w dniach 1-3 listopada. Polacy znajdują się na liście zapisanych do zawodów, a wyjazd potwierdził Kamil ‘r0lka’ Płowik. Nasi rodacy są obecnie w bardzo dobrej formie, więc wyjazd jest jak najbardziej słuszną decyzją.

icl-csarnok

Turnieje organizowane przez ekipę LanSeries z reguły odbywają się w formie BYOC (bierzemy własny komputer), jednak tym razem zawody CoD4 są TUP, czyli zawodnicy grają na komputerach organizatorów. Jest to niewątpliwie uproszczenie dla zagranicznych ekip, które wybierają się na turniej.

Obecnie na liście zapisanych są 3 niewęgierskie drużyny: oprócz wspomnianego EDIFIER mamy niemieckie TWENTY i Słoweńców z EBQ Multigaming. Na ten moment najtrudniejszym przeciwnikiem dla Polaków jest węgierskie Looking for ORG w składzie: sn4ke, warTz.Z, STiN, MONS, crack. Są to weterani tamtejszej sceny, którzy występowali m.in. w WiLD Multigaming. Na chwilę obecną na liście zapisanych nie ma graczy ANEXIS, z którymi EDIFIER przegrało w play-off turnieju w Pradze. Miejmy nadzieję, że dadzą oni Polakom szansę do rewanżu i wezmą udział w tym wydarzeniu.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general