TEAM EDIFIER zwycięzcą ICL #17!

Wczorajszego dnia zakończyła się kolejna edycja turnieju offline organizowanego w węgierskim miasteczku VAC. Ekipa LANSeries zorganizowała już 17 edycję turnieju Infinity Csarnok LAN, w skrócie ICL.

W zawodach najlepsza okazała się polska formacja Edifier, która w wielkim finałe pokonała zespół gospodarzy –  fRACTAL. Zwycięzcy turnieju zabrali ze sobą 100.000 HUF w gotówce (równowartość 1400 złotych) oraz sprzęt o takiej samej wartości, drugie i trzecie miejsce otrzymało kolejno 40.000 HUF i 20.000 HUF w gotówce. Warto napomnieć, iż formacja Edifier dosyć niedawno dokonała w swoich szeregach dwóch zmian. Mowa tutaj o Kamilu “r0lka” Płowiku, a także Michale “bCk” Lis, którzy od niedawna reprezentują barwy tej formacji. Jak widać panowie szybko zaklimatyzowali się w zespole, co udowodnili solidną grą przez cały turniej.

Warto dodać, że jest to historyczne zwycięstwo dla polskiej sceny Call of Duty 4. Po raz pierwszy polski zespół wygrywa turniej poza granicami naszego kraju. Wielkie gratulacje!

Klasyfikacja końcowa ICL 17:

 1. flag flag Edifier – 100.000 HUF w gotówce oraz sprzęt o takiej samej wartości
 2. flag Hungary fRACTAL GAMiNG – 40.000 HUF w gotówce
 3. flag Hungary esports-online.hu – 20.000 HUF w gotówce

Wszystkich tych którzy chcieliby obejrzeć powtórki spotkań z całego turnieju, a także poczytać o przebiegu całego eventu, już teraz zapraszam (linki poniżej).

Oficjalny fanpage ICLtutaj

Relacja z eventututaj

 

9 komentarzy
 1. yeye very białaczka

 2. Dobra robota gracze.

 3. Świetna robota :)

 4. Dziwne by było jakby nie wygrali :P

 5. GG TAM POLACZKI :D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general