Tt eSports Cronos – headset dla graczy

We wtorek na swojej stronie internetowej firma Tt eSports przedstawiła nowe słuchawki dla graczy: Cronos. Nowy produkt ma być przeznaczony nie tylko do użytku domowego, ale również poprzez udogodnienia łatwy w transporcie i użytku z innymi sprzętami.

ttcronos

Wyżej wspomniane udogodnienia, to możliwość połączenia słuchawek z komputerem za pomocą kabla USB, natomiast do smartphona lub mp3 możemy podłączyć się za pomocą tradycyjnego mini-jacka.

Tt eSports zapewnia, że produkt został specjalnie zaprojektowany dla graczy i jego zadaniem jest jak najdokładniejsze pozycjonowanie dźwięku we wszelkiego rodzaju grach FPS czy RTS. Same parametry słuchawek nie są niestety rewelacyjne. Pasmo przenoszenia mieści się w przedziale 20Hz do 20kHZ, a czułość na poziomie 117+/-3 dB. Mikrofon słuchawek ma natomiast odpowiednie parametry na poziomie 100Hz-10kHz oraz -54 dB.

Design słuchawek jest atrakcyjny i typowy dla firmy Tt eSports. Korpus słuchawek jest czarny, a dodatki są w kolorze czerwonym. Nie jestem jednak fanem używania słuchawek nausznych do urządzeń mobilnych, tym bardziej tak rzucających się w oczy. Każdy jednak ma swoje upodobania i być może pokazanie się na mieście w takich słuchawkach będzie dla niektórych fajną opcją.

cronos

Cena słuchawek ma wynosić 59,99 dolarów amerykańskich. W polskich sklepach jeszcze nie udało mi się znaleźć, ale może ktoś z Was umie lepiej korzystać z google.

3 komentarze
 1. wyglądają zajebiście, ale to chyba nie o to w tym chodzi…

 2. +1 graczu

 3. jak zwykle firmy które nie mają pojęcia o słuchawkach robią takie rzeczy dla wyglądu i dopiszą esport lub pro gaming :D
  Ja ze swojej strony polecam firmę ultrasone

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general