Turniej DM od eWojownik!

DM Cup - mini

Z przyjemnością chciałbym zaprosić Was wszystkich do wzięcia udziału w pierwszym turniej Call of Duty 4 organizowanym przez serwis eWojownik. Będą to zawody rozgrywane w trybie Deathmatch. Zwycięzca turnieju otrzyma oryginalny klucz do programu Magix Music Maker MX.

Pierwszym etapem są otwarte eliminacje, które będą odbywać się na naszym serwerze publicznym: 178.19.104.98:28972. Zasada jest prosta: wchodzicie na serwer, zdobywacie jak największą ilość fragów, a następnie zgłaszacie wynik. 16 osób, które zdobędą najwięcej killi na jednej mapie awansuje do finału. Zapisy do eliminacji odbywają się na naszym fanpage, gdzie należy w komentarzu pod tym postem wpisać swój nick z naszej strony. Następnie, aby zgłosić swój wynik należy wrzucić screen na forum w tym temacie. Rezultat będzie brany pod uwagę, tylko i wyłącznie w momencie, gdy podczas gry było nagrywane demo. Nie trzeba go od razu uploadować, ale należy je przechowywać na dysku do końca eliminacji. Administratorzy turnieju mogą zażądać wrzucenia dema w celu weryfikacji czystości gry zawodnika. Jeden zawodnik może wrzucać dowolną ilość screenów pod warunkiem, że każdy kolejny wynik jest lepszy. Lista graczy będzie na bieżąco aktualizowana na forum.

Drugim etapem będzie finał, który rozegramy 19 maja 2013 roku o godzinie 20:00. 16 graczy z najlepszymi wynikami będzie rywalizować na dwóch mapach. Osoba, która uzyska największą ilość fragów zostaje zwycięzcą. W przypadku remisu w ilości fragów wygrywa osoba z mniejszą ilością zgonów. Jeżeli dwie lub więcej osób będzie miało taki sam wynik rozegramy rozstrzygającą dogrywkę pomiędzy tymi osobami. Zapraszamy na serwer!

1 Komentarz
 1. ehehe i zacznie się podstawianie fragów jak na turnieju dm w warszawie=] co nie fala, doomciak, gorles?:D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general