Twórcy ZSM GAME DAY powracają z nowym projektem – Gaming Arena!

W dobie XXI wieku młodzież często spędza czas w świecie gier komputerowych. Dla niektórych to tylko rozrywka na chwilę, dla innych styl życia, a jeszcze dla innych możliwość rozwijania siebie i swoich umiejętności. 

gaming-arena-elblag

Dla wszystkich tych osób organizatorzy największego turnieju gier komputerowych w północnej części Polski już po raz trzeci organizują takie wydarzenie w Elblągu. Cztery dni 30.01-2.02.2014 r. w Zespole Szkół Mechanicznych. To właśnie tam młodzi ludzie będą mogli spędzić razem czas, sprawdzić swoje umiejętności i po prostu spotkać się.

W tym roku zawodnicy walkę o nagrody będą toczyć w dwóch najbardziej popularnych grach na scenie e-sportu: Counter-Strike 1.6 oraz League of Legends. 250 zawodników, 50 stanowisk do gry, około 5 tysięcy złotych w nagrodach do rozdania. Do tego otwarta strefa Fan Zone – kto przejdzie obok tych liczb obojętnie?

Grasz? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności, a może po prostu dobrze się bawić? Zgodnie z hasłem naszego wydarzenia – “Przyjdź, Graj, Wygraj!”.
Każdy zawodnik będzie miał okazję zmierzyć się ze zwycięzcami poprzedniej edycji:
Venom Gaming” oraz “Megabulbajebutronozordy“. Oba zespoły będą zaciekle bronili uzyskanych tytułów. Podejmiesz walkę?

Nie jesteś z Elbląga? Do dyspozycji graczy będzie udostępniona bursa szkolna (około 50 metrów od miejsca rozgrywek). Koszt to 25 złotych za noc (bez wyżywienia).

Nie grasz? Przyjdź, zobacz. Mecze będą transmitowane. Wstęp wolny! Wystarczy mieć jedynie jakikolwiek dowód tożsamości. W Strefie Fan Zone nie będziesz się nudzić. Mini turniej w grę FIFA na podstawionych przez organizatora konsolach umili rozgrywki.

Przez cały okres turnieju trwać będzie zbiórka dla elbląskiego domu dziecka. Możecie przynosić słodycze lub po prostu wrzucić drobne do puszki. Przyjdź i poznaj graczy z całej Polski – baw się i spotkaj pasjonatów takich samych, jak Ty!

Mateusz “insajd” Mikulski:

Świetna organizacja, atmosfera, masa ludzi do pomocy, wszystko szło sprawnie i bez żadnych problemów. […] Już po przyjeździe od samego wejścia witały uśmiechnięte twarze organizatorów. Sama szkoła,

której odbywał się turniej była przestrzenna i przyjazna. […] Miejsce turnieju w dobrej lokalizacji. Łatwo było się do niej dostać nawet nie znając miasta, a organizatorzy bez problemu potrafili słowami zobrazować jak mamy dostać się do sklepu czy pizzerii.

Więcej informacji na:

Strona internetowa: gamingarena.pl
Facebook: www.facebook.com/egamingarena

Źródło – Informacja Prasowa

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general