Venom Gaming z nową dywizją CoD4

Venom Gaming jest kolejną organizacją, która postanowiła przyjąć w swoje szeregi drużynę Call of Duty 4. Ich nowym nabytkiem jest skład grający w allplay pod nazwą: 2 girls 1 cup, a na RobimyLAN zapisany jako headless.

Skład Venom Gaming przedstawia się następująco:

 • Kamil “Klops” Chatys
 • Daniel “Erdol” Kuźniak
 • Sebastian “oRR” Krysik
 • Mateusz “Koffal” Kowalczyk
 • Szymon “Daviezy” Bartkowiak

Nowi zawodnicy Venom Gaming awansowali do play-off z drugiego miejsca w grupie E turnieju CoD4 5on5 TP-Link. W pierwszej rundzie drabinki okazali się słabsi od Lex Talionis. Aktualnie czekają na przeciwnika w drabince przegranych.

koffal
Koffal w Warszawie zagra w barwach Venom / fot. gamemod

Ponad to Venom już udało się odnieść swój pierwszy mały sukces. Wygrali w jednodniowym turnieju EBQ Cup [3], gdzie w finale pokonali Węgrów z fRACTAL 2-1 w mapach. Niestety administratorami turnieju byli również Węgrzy i bez podania przyczyny postanowili wpisać wynik finału jako 1-0 dla fRACTAL.

O dołączeniu do nowego gamingu wypowiedział się lider zespołu – Klops:

Tak więc historia naszego teamu zaczęła się, kiedy ja, daviezy oraz Nasz dobry znajomy Benyn postanowiliśmy przenieść się z patcha 1.2 na 1.7. Stworzyliśmy team, początkowo było nas 3. Z czasem poznaliśmy oRR’a i zaczęliśmy mixować na cod.wars/cod.academy (w tamtych czasach był jeszcze pracc). Po dość długim czasie, mając już porządny team składający się z 5 osób, zdecydowaliśmy się pojechać na pierwszego LANa, który odbył się w Poznaniu – PLC. Zagraliśmy go niestety bez Benyna, który nie miał wystarczająco pieniędzy na dojazd z Niemczech. I tutaj kończy się nasza przygoda z Benkiem. W Poznaniu poznałem Koffala, z którym pojechałem na kolejnego LAN’a, tym razem we Wrocławiu. Był to jednak mix team, dlatego po turnieju zdecydowałem się na stworzenie dobrej, zgranej piątki, która będzie mogła powalczyć w Warszawie. I tak właśnie powstał skład: Klops, daviezy, oRR, Koffal  i na samym końcu, polecany przez koffala- Erdol. Po wpłaceniu wpisowego na “RobimyLan” zaczęliśmy rozglądać się za dogodnym gamingiem, Bardzo dużo pomógł mi właśnie Erdol, który pisał dosłownie wszędzie. I tak w końcu odezwał się Zergadis – główny zarządca Venom Gaming. Po krótkich rozmowach, obie strony doszły do porozumienia i finalnie dołączyliśmy do naszego nowego gamingu –  Venom.

3 komentarze
 1. Jeśli chcieli od was pesel i inne podobne informacje jak od nas to życzę GL :D

 2. czemu nie ma wzmianki o roccacie :f?

 3. taaa od nas tez chcieli pesel :D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general