Wargaming.net League Grand Finals-Day2

Drugi dzień rozgrywek wielkiego finału Wargaming.net League zakończył się wczoraj, w godzinach wieczornych. Ponownie zobaczyliśmy wiele emocjonujących batalii na wirtualnych arenach!

wot_totte50m_banner_684x243_del

Wczoraj drużyny rywalizowały oto, aby znaleźć się w najlepszej czwórce, która podczas trzeciego dnia będzie rywalizowała w decydującej fazie Wargaming.net League Grand Finals. Przypominamy, że pierwsze finały World of Tanks rozgrywane są w stolicy naszego kraju – Warszawie, a miejscem zmagań są Złote Tarasy, które wielokrotnie odwiedzane były przez rzeszy fanów gier komputerowych.

Wróćmy jednak do podsumowania drugiego dnia finałów. Wczoraj osiem drużyn walczyło o przejście do kolejne fazy turnieju. Cztery zespoły, którym się to udało to: Virtus.pro, Natus Vincere, The Red Rush Unity oraz PvP Superfriends. Polska formacja, która także walczyła w drugim dniu zawodów niestety musiała pożegnać się z rozgrywkami. Wygrali jeden mecz, a dwa przegrali. Ostatecznie dało im to miejsce 5-6 w Wargaming.net League Grand Finals.

wgl-wawa-1

Jak widzimy, w trzeciej rundzie drabinki wygranych zobaczymy mecz pomiędzy Virtus.pro oraz Natus Vincere. Natomiast w tej samej rundzie, lecz drabinki przegranych zobaczymy spotkanie, w którym zmierzy się drużyna The Red Rush Unity oraz PvP Superfriends. Trzeci dzień szykuje się naprawdę emocjonująco. Zdecydowanie zobaczymy rozgrywki na najwyższym, światowym poziomie! Cały czas czekamy w niepewności, kto zostanie mistrzem pierwszych finałów World of Tanks. Finał rozgrywek planowany jest na godzinę 17:15.

Zobaczmy jeszcze jak prezentują się wszystkie wyniki z dnia drugiego Wargaming.net League Grand Finals.

wgl-wawa-2

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general