Wargaming.net League Grand Finals: nagrody

Jak na razie poznaliśmy uczestników oraz miejsce rozgrywek Wargaming.net League Grand Finals, które odbędą się między 4 a 6 kwietnia w Warszawie. Po jakie nagrody sięgną zwycięskie drużyny ?

wgl_baner_monolith

Najlepsza drużyna sięgnie po niezwykły puchar. Wykonane ze stali trofeum, nieoficjalnie nazywane Monolith.

Podział nagród:

Oprócz pucharu, uczestnicy powalczą o 300 000 dolarów znajdujących się w puli nagród. W poprzednich turniejach dystrybucja nagród zależała od zajętego przez zespół miejsca w rozgrywkach. Tym razem nagrody w WGL Grand Finals zależą od kilku czynników:

 • ostateczna pozycja w rankingu
 • postawa zespołów w bezpośrednich meczach. Im mniej porażek i remisów odniesie drużyna, tym większą otrzyma nagrodę.

W każdym spotkaniu do zgarnięcia będzie dana pula nagród, którą w zależności od postawy podzielą się uczestnicy. Z każdą kolejną fazą pula na spotkanie w rozgrywkach WGL Grand Finals będzie się zwiększać. Jeśli zespół sięgnie po wygraną w turnieju bez straty ani jednej mapy, będzie mógł zgarnąć aż 100 000 dolarów z całej puli. Drużyny mogą powiększyć swoją wygraną poprzez Blitz Mechanism!

Czym jest Blitz Mechanism?

Blitz Mechanism nagradza drużyny, które szybko wygrywają swoje spotkania. Jeśli w pojedynku dwóch drużyn padnie remis, pieniądze przeznaczone na dane spotkanie zostaną usunięte z puli nagród konkretnego meczu i odłożone na pulę dostępną wyłącznie poprzez Blitz Mechanism. Każdego dnia turnieju, kwotę zebraną w BM zgarnie ten zespół, który wygrał bitwę w najkrótszym czasie. Dzięki temu, organizatorzy chcą zachęcić uczestników do bardziej agresywnej gry.

Trailer

[youtube id=”j5Zj-m6rFm0″ width=”600″ height=”350″]

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general