Węgrzy ponownie w ANEXIS

Legendarny węgierski skład Call of Duty 4 wraca do swojej dawnej organizacji – ANEXIS. Boco i spółka w maju wrócili do aktywnej gry oraz zapowiedzieli swój udział w 10 000 Euro Challenge. Wówczas dołączyli oni do gamingu TEAM ROCK. Okazuje się, że ANEXIS złożyło im propozycję powrotu w swoje szeregi na starych warunkach, których Węgrzy nie mogli odmówić.

Anexis_kZstaR_ESM

Co prawda na stronie niemieckiego gamingu nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie, jednak zawodnicy ponownie widnieją na stronie jako dywizja ‘PRO’. Sam fakt został potwierdzony również na forum tek9, gdzie anexisDavid napisał: ‘ANEXIS przez długi czas nam nie odpisywało, więc musieliśmy szukać alternatyw. Jednak ANEXIS skontaktowało się z nami kilka tygodni temu i zapewniło nam wsparcie na starych zasadach, więc nie mogliśmy odmówić naszej organizacji, w której byliśmy tak długo’.

Boco i spółka odnieśli w barwach ANEXIS kilka znaczących osiągnięć, takich jak wygrane w: Outpost On Fire #4, SAGELAN czy Dublin eSports Festival. W szczycie formy byli mniej więcej od połowy 2011 do połowy 2012 roku. Czy będą w stanie do niej wrócić w sierpniu 2013 roku? O tym przekonamy się już niedługo.

Skład ANEXIS.cod4:

 • Hungary Dávid „Stormy” Fézler
 • Hungary Tamás „kZstaR” Ádámszky
 • Hungary Csongor „FUTUREEE” Beder
 • Hungary Roland „z1koX” Kosztyu
 • Slovakia Attila ”Boco” Árvai
Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general