Węgrzy wracają do gry

Węgierska potęga Call of Duty 4 wraca do gry. Byli zawodnicy takich organizacji jak Infinity Skills, Zeropoint czy Anexis ponownie postanowili zasiąść przed monitorami i walczyć o cenne nagrody w ich ulubioną grę. Stormy i spółka ostatni raz zagrali na turnieju offline w czerwcu zeszłego roku, gdzie w barwach Anexis zajęli drugie miejsce na Solid Legends w Finlandii. Teraz w niezmienionym składzie będą reprezentować TEAM ROCK.

Anexis_kZstaR_ESM

Węgrzy wskoczyli do europejskiej czołówki na początku 2010 roku, kiedy to podczas Crossfire Intel Challenge 7 zajęli czwarte miejsce. Później przez pewien czas nie mieli możliwości uczestniczenia w europejskich zmaganiach. Po dołączeniu do aNimus-gaming zagrali na Gamersject Winter Challenge, gdzie uplasowali się na najniższym stopniu podium. Następnie trafili oni do Anexis eSports, z którym święcili największe triumfy wygrywając między innymi: Outpost On Fire 4, Dublin eSports Festival oraz SAGE.

ROCK wystąpi w sierpniu w District Prague, gdzie będzie chciało zagarnąć główną nagrodę w postaci 5000 Euro. Zważając na ich doświadczenie i osiągniecie, to należy stwierdzić, że mają szanse. Jeżeli jeszcze byłe Western Wolves znajdzie wsparcie na wyjazd do Pragi, to będziemy mieli niezwykle ciekawą rywalizację.

Skład TEAM ROCK:

 • Hungary Dávid “Stormy” Fézler
 • Hungary Tamás “kZstaR” Ádámszky
 • Hungary Csongor “FUTUREEE” Beder
 • Hungary Roland “z1koX” Kosztyu
 • Slovakia Attila “Boco” Árvai
Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general