Wirtualny mundial zapowiedziany!

Już latem odbędą się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Kto nie będzie mógł pojechać do Brazylii może zadowolić się grą FIFA World Cup 2014, którą EA Sports zapowiedziało!

fifa-world-cup-2014

Na kwiecień, a dokładnie 17 kwietnia tego roku została ustalona data premiery FIFA World Cup 2014. Wiemy, że nie będzie to żaden DLC do FIFY14. Złe informacje? Nowa gra nie wyjdzie na komputery PC. Będzie ona dostępna na konsolach XBOX 360 oraz PS3. Widzimy tutaj także brak konsol najnowszej generacji.

Posiadacze platform XBOX ONE oraz PlayStation 4 nie są jednak na straconej pozycji. Będą oni mieli możliwość kupienia DLC zawierającego mistrzostwa oraz dodatkowe drużyny do swojej FIFY14. Nie jest pewna dalej sytuacja graczy PC.

FIFAWorldCup2014_Xbox360_PS3

W FIFA World Cup 2014 zobaczymy 203 drużyny narodowe, prawie 7.5 tysiąca zawodników, 19 trenerów i menedżerów oraz 21 stadionów, w tym 12 brazylijskich miast-gospodarzy mundialu. W grze dostępne będzie 9 trybów rozgrywki. “Road to the FIFA World Cup” tryb, w którym gracz wybiera jeden zespół i prowadzi go do zwycięstwa w mistrzostwach świata. “Road to Rio de Janeiro” tryb online. Gracze rywalizują między sobą na stadionach gospodarzy mistrzostw. “Captain your Country” podobny do znanego trybu z serii gier FIFA – “Zostań gwiazdą“.

Jaką popularność zdobędzie wirtualny Mundial w Brazylii? Już niedługo zobaczymy. Na koniec krótka prezentacja gry.

[youtube id=”ufuidAwifEI” width=”600″ height=”350″]

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general