Wszystkie sloty na Pragę zajęte, Eizo wspiera turniej

Mimo, że turniej w Pradze nie ma stałej nazwy, to ma ogromną popularną wśród uczestników. Początkowo miał on się nazywać New Hope #2, potem było 10 000 Euro Challenge, a teraz będzie 10 000 Euro Challenge by Eizo, ponieważ japońska firma produkująca monitory dla graczy postanowiła ufundować nagrodę dla najlepszego gracza, którą będzie Eizo Foris FS2333.

fs2333_product_photo_011

MVP turnieju w Pradze zgarnie FORIS FS2333

Nie wiadomo jeszcze na jakich zasadach wybrany zostanie najlepszy zawodnik zawodów, ale wiemy, że znajdzie się sporo chętnych. Cała pula miejsc na turniej została zajęta przez graczy z wielu zakątków Europy. Na liście oczywiście są dwie polskie drużyny: ETEK oraz auRa. Istnieje szansa, że organizatorzy turnieju zwiększą ilość miejsc, jednak nie jest to na chwilę obecną oficjalna informacja.

Z forum tek9 możemy się dowiedzieć, że turnieje z podobną pulą nagród mają się odbywać w District Prague, co 3 miesiące. Z pewnością to świetna wiadomość dla graczy Call of Duty 4, ponieważ mogą liczyć na systematyczne turnieje wysokiej rangi i dostosować swoje treningi pod te zawody.

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general