Wszystkie sloty na Pragę zajęte, Eizo wspiera turniej

Mimo, że turniej w Pradze nie ma stałej nazwy, to ma ogromną popularną wśród uczestników. Początkowo miał on się nazywać New Hope #2, potem było 10 000 Euro Challenge, a teraz będzie 10 000 Euro Challenge by Eizo, ponieważ japońska firma produkująca monitory dla graczy postanowiła ufundować nagrodę dla najlepszego gracza, którą będzie Eizo Foris FS2333.

fs2333_product_photo_011

MVP turnieju w Pradze zgarnie FORIS FS2333

Nie wiadomo jeszcze na jakich zasadach wybrany zostanie najlepszy zawodnik zawodów, ale wiemy, że znajdzie się sporo chętnych. Cała pula miejsc na turniej została zajęta przez graczy z wielu zakątków Europy. Na liście oczywiście są dwie polskie drużyny: ETEK oraz auRa. Istnieje szansa, że organizatorzy turnieju zwiększą ilość miejsc, jednak nie jest to na chwilę obecną oficjalna informacja.

Z forum tek9 możemy się dowiedzieć, że turnieje z podobną pulą nagród mają się odbywać w District Prague, co 3 miesiące. Z pewnością to świetna wiadomość dla graczy Call of Duty 4, ponieważ mogą liczyć na systematyczne turnieje wysokiej rangi i dostosować swoje treningi pod te zawody.

8 komentarzy
 1. moga juz monitor dac replanowi

 2. EVO jest z CPL wiec wie co mowi.rEplan wygra ;]

 3. pukiz jest z auRa wiec rowniez wie co mowi – replan wygra!

 4. monitor za 1300 z 76 hz. gg

 5. Przy czym tylko przy podłaczeniu analogowym, bo jesli damy DVI lub HDMI to 61 Hz :S to są takie monitory jakie były na RobimyLAN i chyba identyczne są w Pradze

  • A cena pewnie dlatego taka duża, bo to IPS, chociaż faktycznie do gier dużo lepszą opcją jest kupienie monitora z gorszą matrycą, ale za to z 120 Hz za podobną cenę..

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general